Trwa ładowanie...
d2n8ijl
d2n8ijl
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pożar pociągu na dworcu Charing Cross w Londynie

Pożar części toru i pierwszego wagonu pociągu na dworcu Charing Cross w centrum Londynu spowodował ewakuację pasażerów i zamknięcie stacji. Na peronie znajdowało się wówczas kilkudziesięciu ludzi. Przejściowo zamknięto też pobliską stację metra.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2n8ijl

Według mediów pożar strawił ok. 5 proc. przedniego wagonu. Strażacy interweniowali ok. godz. 10.52 czasu lokalnego (11.52 czasu polskiego), a o 11.25 ogień ugaszono. Nie ma doniesień o ofiarach, ale dym rozprzestrzenił się na znacznej powierzchni i dotarł do pobliskiego hotelu.

Incydent wymusił skierowanie pociągów na zastępcze trasy. Pociągi kończące trasę na Charing Cross dojeżdżają tylko do Victorii lub London Bridge.

d2n8ijl

Podziel się opinią

Share

d2n8ijl

d2n8ijl
Więcej tematów