Trwa ładowanie...
d1ms0db

Powraca sprawa dilera gwiazd. 200 celebrytów może usłyszeć zarzuty

Znani aktorzy, menadżerowie i osoby ze świata show-biznesu mogą usłyszeć zarzuty w głośnej sprawie dilera gwiazd Cezarego P. Jak informuje Radio ZET, prokuratura wydzieliła osobne postępowanie w tej sprawie
Share
Kolejna decyzja warszawskiej prokuratury
Kolejna decyzja warszawskiej prokuratury Źródło: WP.PL
d1ms0db

Minęło 7 miesięcy od skierowania do sądu aktu oskarżenia przeciwko dilerowi gwiazd. Teraz warszawska prokuratura wydzieliła osobne postępowanie dotyczące posiadania przez jego klientów kokainy. Warto zaznaczyć, że do tej pory w tej sprawie występowali oni w charakterze świadków.

Przypomnijmy: w listopadzie media obiegła głośna spawa procesu Cezarego P., znanego warszawskiego dilera. Śledczy ustalili, że wraz z najbliższą rodziną od kilku lat zaopatrywał osoby znane z pierwszych stron gazet w kokainę najwyższej jakości. Na jego liście jest jest podobno 237 nazwisk, a wśród nich m.in. Anna Głogowska i Piotr Gąsowski.

d1ms0db

- Po dokonaniu analizy akt śledztwa przeciwko Cezaremu P. stwierdzono, że w kontekście ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii analizie należy poddać zachowania osób, które nabywały narkotyki od Cezarego P. i Piotra S. - potwierdził Radiu ZET Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Zobacz także: Australijscy ministrowie go nienawidzą. Zabronił im seksu

d1ms0db

Podziel się opinią

Share
d1ms0db
d1ms0db
Więcej tematów