Trwa ładowanie...
d3byjwc

Potężny karambol na trasie S1. Zderzyło się 13 samochodów

Co najmniej do godz. 21 zablokowana będzie ekspresowa "jedynka" w kierunku Cieszyna, na której w miejscowości Ogrodzona w poniedziałek późnym popołudniem doszło do karambolu z udziałem 13 samochodów - poinformowała cieszyńska policja.
Share
Potężny karambol na trasie S1. Zderzyło się 13 samochodów
Źródło: WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej
d3byjwc

Jak powiedział rzecznik policji w Cieszynie Rafał Domagała, kierowcy nie odnieśli poważnych obrażeń. Do szpitala trafiła jedna osoba. Miała złamaną rękę. Urazu doznała, gdy po zderzeniu wysiadła z własnego auta.

Domagała dodał, że policjanci zakończyli już badanie miejsca wypadku. Lada moment rozpocznie się usuwanie samochodów przez pomoc drogową.

Rzecznik policji powiedział, że sytuacja na drogach w rejonie między Bielskiem-Białą a Cieszynem jest trudna. "Jedynka" w kierunku granicy z Czechami w Cieszynie jest nieprzejezdna. Korek liczy blisko 20 km. Można natomiast przejechać pasem w stronę Bielska-Białej. Zakorkowane są szosy równoległe, które wybierali kierowcy tirów, by ominąć okolice karambolu. Na drogach jest bardzo ślisko i duże ciężarówki mają kłopoty z pokonaniem podjazdów.

Na razie nie wiadomo, jak doszło do wypadku. Domagała zaznaczył jednak, że w tym rejonie padała marznąca mżawka. - Jadąc powyżej 30 km na godz. samochody wręcz tańczyły na drodze - wyjaśnił.

d3byjwc

Podziel się opinią

Share
d3byjwc
d3byjwc
Więcej tematów