Trwa ładowanie...
dnw2c6a

Poszukiwania dwóch dziewczynek. Policja prosi o pomoc

Trwają poszukiwania 10 i 12- latki z Polic. Dziewczynki zniknęły w czwartek. Nie wróciły ze szkoły do domu. Rodzice zgłosili zaginięcie po godzinie 21.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziewczynki mogły planować ucieczkę
Dziewczynki mogły planować ucieczkę (East News)
dnw2c6a

Dziewczynki wyszły w czwartek ze szkoły i zaginęły. Jak informuje RMF FM, ostatni kontakt telefoniczny był z nimi około godz. 17 - poinformowała o tym policję, babcia jednej z zaginionych.

Wieczorem jeszcze ktoś widział je także na stacji benzynowej przy ul. Piłsudskiego. Policja przegląda zapisy z kamer monitoringu. Jak wynika z informacji RMF FM, zachowanie dziewczynek nie wskazywało na to, żeby były zastraszone. Były uśmiechnięte, rozmawiały ze sobą. Skorzystały z toalety a potem opuściły stację.

Według ich koleżanek dziewczynki mogły planować ucieczkę z domu.

dnw2c6a

Najprawdopodobniej 10 i 12 -latka nadal są w Policach. Policja sprawdza każdy trop, ale do tej pory dzieci nie znaleziono. Ich telefony są wyłączone - informuje Radio Szczecin. Okazuje się też, że to nie pierwszy raz, kiedy starsza z zaginionych uciekła z domu.

Jeśli ktoś widział zaginioną, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Policach (tel. 91-42-47-511) lub z najbliższym posterunkiem (tel. 997).

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dnw2c6a

*Zobacz także: Zobacz także: Tusk przed komisją śledczą: KNF ostrzegł Polaków przed inwestowaniem w Amber Gold” *

dnw2c6a

Podziel się opinią

Share
dnw2c6a
dnw2c6a
Więcej tematów