Postal 2 za darmo na GOG.com. Jak zdobyć grę?

Postal 2 za darmo na GOG.com. Jak zdobyć grę?
Źródło zdjęć: © Running With Scissors | Materiały prasowe

17.12.2019 12:34, aktual.: 18.12.2019 15:03

Serwis GOG rozdaje gry Postal 2 i Postal: Classic and Uncut. Zostało już niewiele czasu, by zdobyć słynną strzelankę. Sprawdź, jak wejść w posiadanie gry. Promocja trwa tylko 48 godzin!

* Postal 2 i Postal: Classic and Uncut możesz zdobyć za darmo
* Obie gry są dostępne w serwisie GOG.com
* Popularna strzelanka zbierała przez lata skrajnie różne recenzje

Po angielsku wyrażenie "go postal" oznacza "urządzić strzelaninę", ewentualnie "wpaść w psychotyczny szał". Gra wytwórni Running with Scissors dość dobrze odpowiadała obu tym definicjom. Nieskomplikowana grafika, szybka rozgrywka i wysoka liczba ofiar – to wszystko cechowało wypuszczoną w 2003 roku strzelankę, określaną przez GOG jako połączenie FPS-a z sandboxem.

GOG przypomina, że w Postal 2 możemy spotkać setkę różnych postaci, zmierzyć się z uzbrojonymi lub nieuzbrojonymi policjantami, cywilami, kotami i słoniami, słowem: wziąć udział w "bezmózgim chaosie".

Niektórzy określali Postal 2 jako grę nadmiernie brutalną, dla innych była nudna, dla jeszcze innych stanowiła źródło humoru i ucieczkę od poprawności politycznej. Podczas 20 misji dla pojedynczego gracza amatorzy kultury nizinnej mogli wybrać zamiast strzelania walkę na pięści, zapolować na terrorystów albo – co było z pewnością najciekawsze – zapolować na terrorystów, korzystając ze strzelby z tłumikiem z kota. Nic dziwnego, że Postal 2 zdobył zaszczytny tytuł "The Worst Game Ever™".

Jak zdobyć Postal 2 i Postal: Classic and Uncut na GOG-u?

Wejdź na serwis GOG.com, zaloguj się i kliknij "Zdobądź za darmo", by na Twoim koncie znalazł się Postal 2. Pamiętaj, że gra jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W analogiczny sposób możesz dodać do konta Postal: Classic and Uncut. Dodatkowo w serwisie GOG pojawiły się zniżki na tytuły Postal 4: No Regerts (-20%) i Postal 2: Paradise Lost (-80%). Promocja trwa tylko 48 godzin!

GOG – co to za serwis?

GOG to serwis, z którego możemy pobrać najlepsze stare gry, Good Old Games (tak brzmiała pierwsza nazwa strony). Fani mogą jeszcze raz skosztować starych RTS-ów, strzelanek i innych pragier, w których prymitywna grafika nie kłóciła się z wysoką grywalnością, wiodąc użytkownika na brzeg uzależnienia. Obecnie GOG.com należy do holdingu CD Projekt, twórcy między innymi popularnej gry "Wiedźmin".

Masz news, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także