Trwa ładowanie...
d3iu284

Posłanka PiS uczy rocznego wnuczka, kim jest Kaczyński. Inne książeczki go nie interesują

Żadne misie, pieski czy pajacyki nie wywołują zainteresowania małego Wojtusia, wnuczka posłanki PiS Izabeli Kloc, jak książki z Jarosławem Kaczyńskim. Niemowlę było najbardziej radosne i przejęte na widok twarzy prezesa PiS.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mały Wojtuś najlepiej reagował na widok Jarosława Kaczyńskiego.
Mały Wojtuś najlepiej reagował na widok Jarosława Kaczyńskiego. (Facebook.com, Fot: Izabela Kloc)
d3iu284

- Wojtuś lubi czytać książki! Tą był najdłużej zainteresowany! Naprawdę przejęty i bardzo radosny! - posłanka Izabela Kloc podzieliła się na Facebooku radością z obserwacji. Pokazała około rocznemu malcowi poważną książkę, "Polska naszych marzeń", autorstwa Jarosława Kaczyńskiego.

Właśnie okładka z twarzą autora wywołała u dziecka najmocniejszą i pozytywną reakcję. - Coś przyciągnęło dzieciaka w twarzy Prezesa! Sama byłam zadziwiona! Nagrałam z tego filmik, który pokażę Wojtkowi za 20 lat - komentuje.

Posłanka nie wdaje się w dyskusję z internautami, co właściwie przyciągnęło uwagę dziecka. Jej sympatycy gratulują wychowywania oseska. "Mały intelektualista, wie co warto czytać". "Taka Babcia to nie tylko skarb dla Wnusia ale i dla Rzeczpospolitej" - piszą.

Książka odnosi się do analizy sytuacji współczesnej Polski. Autor wskazuje patologie i odsłania nie zawsze uczciwe mechanizmy władzy. Odnosi się także do sytuacji w szkolnictwie, sądownictwie, armii i mediach publicznych. Okładka ilustrowana zdjęciem Jarosława Kaczyńskiego, z której można odczytać refleksję, ale też i radość.

d3iu284

Warto dodać, że Izabela Kloc zna się na wychowaniu dzieci. Z zawodu jest pedagogiem. Pracowała jako nauczycielka w szkole podstawowej w Pszczynie, następnie w katowickim Pałacu Młodzieży. Była też dyrektorem Społecznego Liceum Ogólnokształcącego Związku Górnośląskiego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3iu284

Podziel się opinią

Share
d3iu284
d3iu284
Więcej tematów