Trwa ładowanie...

Posłanka PiS szokuje. Chce uzbroić nauczycieli

Tragedia z Las Vegas stała się kolejnym przyczynkiem do dyskusji o prawie do noszenia broni. Debata na ten temat trwa także w Polsce. Intensywnie udziela się w niej Anna Siarkowska, od niedawna posłanka PiS. Parlamentarzystka zaproponowała, by uzbroić w broń palną nauczycieli. Wywołała tym spore zdziwienie.
Share
Posłanka klubu PiS Anna Siarkowska chce uzbroić nauczycieli w broń palną.
Posłanka klubu PiS Anna Siarkowska chce uzbroić nauczycieli w broń palną.Źródło: Agencja Gazeta, Fot: Sławomir Kamiński
dhoxbre

Posłanka z klubu PiS chce, aby nauczyciele w szkołach byli wyposażeni w broń. Anna Maria Siarkowska, która do Sejmu weszła z list Kukiz'15, mocno popiera przygotowany przez jej byłych kolegów projekt ustawy rozszerzającej prawo do noszenia broni. Dyskutuje o tym także z internautami.

Najbardziej krwawa strzelanina w historii Stanów Zjednoczonych

Kiedy jeden z nich wyraził obawy, że osoba z bronią mogłaby zaatakować bezbronne dzieci w szkole, posłanka przedstawiła swoją receptę. "Rozwiązaniem jest uzbrojenie nauczycieli. Jeśli terrorysta wpadnie z bronią do szkoły, nauczyciele będą mogli skutecznie stawić mu odpór" - napisała na Twitterze. Dołączyła do tego mema, według którego broń w szkołach mają nauczyciele w Izraelu. Szybko okazało się, że to nieprawdziwa informacja.

dhoxbre

Propozycja poseł Siarkowskiej szybko wywołała lawinę komentarzy.

dhoxbre

Podziel się opinią

Share
dhoxbre
dhoxbre
Więcej tematów