Trwa ładowanie...
d13vgmi

Posłanka partii Razem Magdalena Biejat szefową komisji Rodziny i Polityki Społecznej

Magdalena Biejat z partii Razem została wybrana szefową sejmowej komisji polityki społecznej i rodziny. Kontrkandydatem był Grzegorz Braun z Konfederacji.
Share
Posłanka partii Razem Magdalena Biejat
Posłanka partii Razem Magdalena Biejat Źródło: East News
d13vgmi

Magdalena Biejat z partii Razem została wybrana szefową sejmowej komisji Rodziny i Polityki Społecznej. Za jej powołaniem byli także niektórzy posłowie PiS.

"Tylko 3 posłów przeciwko powołaniu na szefową komisji Polityki Społecznej i Rodziny przedstawicielki Lewicy. Z PiS przeciw głosowały Elżbieta Duda i Dominika Chorosińska. Pozostałych posłów PiS, którzy poparli tę kandydaturę, po prostu nie rozumiem" - komentuje na Twitterze posłanka PiS Anna Maria Siarkowska.

Tygodnik "Do Rzeczy" przypomina, co nowo wybrana szefowa komisji Polityki Społecznej i Rodziny myśli o ochronie życia dzieci nienarodzonych. – O ile mi wiadomo, płody nie są obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej, ponieważ nie dostają ani PESEL-u, ani dowodu osobistego, natomiast my się zgadzamy na lewicy, że powinno być dopuszczone przerywanie ciąży do 12 tygodnia bez żadnych warunków – mówiła w październiku Magdalena Biejat.

d13vgmi

Sondaż prezydencki WP. Michał Kamiński komentuje

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d13vgmi

Podziel się opinią

Share
d13vgmi
d13vgmi
Więcej tematów