Trwa ładowanie...
Policja

Pościg za pijanym kierowcą ulicami Jaraczewa. Kobiecie grozi do 2 lat więzienia

Mieszkanka gminy Jaraczewo (woj. wielkopolskie) nie zatrzymała się do kontroli i postanowiła rozpocząć ucieczkę przed policją. Funkcjonariuszom dopiero po krótkim pościgu udało się zatrzymać samochód. Jak się okazało 42-latka była pijana. Grozi jej do 2 lat więzienia.
Share
Pościg za pijanym kierowcą ulicami Jaraczewa. Kobiecie grozi do 2 lat więzienia
Źródło: KWP Poznań
d28k0qx

Do zdarzenia doszło chwilę po północy. Policjanci, którzy patrolowali ulice Jaraczewa zauważyli jadący "zygzakiem" ul. Golską samochód osobowy marki peugeot. Funkcjonariusze postanowili przeprowadzić kontrolę kierującego pojazdem. Niestety, kierowca zamiast zatrzymać się - przyspieszył i zaczął uciekać.

Policjanci ruszyli w pościg za pojazdem, który zakończył się po przejechaniu kilkuset metrów. Gdy mundurowi podeszli do peugeota, okazało się, że za jego kierownicą siedzi kobieta. Od razu przeprowadzono badanie trzeźwości, które wykazało, iż 42-letnia mieszkanka gminy Jaraczewo miała ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Z miejsca zdarzenia kobietę przewieziono na komisariat - podczas zatrzymania zachowywała się wulgarnie i agresywnie w stosunku do funkcjonariuszy.

Zatrzymanej zostało już odebrane prawo jazdy. Teraz stanie przed sądem, a za jazdę pod wpływem alkoholu 42-latce grożą nawet 2 lata więzienia.

d28k0qx

Podziel się opinią

Share
d28k0qx
d28k0qx
Więcej tematów