Trwa ładowanie...

Pościg na wrocławskich Krzykach. Złodziej został zatrzymany

• Pościg na ulicach Wrocławia • Złodziej okradł jedną ze stacji paliw • Skradzione mienie wróciło do właściciela • 34-latek był już wcześniej notowany przez policję
Share
Pościg na wrocławskich Krzykach. Złodziej został zatrzymany
Źródło: Policja
d4a43lu

Policjant z Wrocławia, będąc w czasie wolnym od służby, zatrzymał po pościgu mężczyznę podejrzanego o kradzież na jednej ze stacji paliw. Łupem sprawcy padł olej silnikowy. Skradzione mienie, odzyskane przez policjanta, wróciło do właściciela. O dalszym losie zatrzymanego zdecyduje teraz sąd. Do zdarzenia doszło przed południem. Wrocławski policjant, który nie był na służbie, był świadkiem kradzieży na jednej ze stacji paliw na Krzykach. Zauważył złodzieja, który podszedł do regału, wziął 4-litrowy kanister z olejem silnikowym, a następnie szybko wyszedł z budynku, nie płacąc za towar.

Funkcjonariusz ruszył w pościg za złodziejem. Przy ul. Ślężnej mundurowemu udało się zatrzymać sprawcę kradzieży. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec powiatu polkowickiego.

Mężczyzna został przewieziony do Komisariatu Policji Wrocław – Krzyki, gdzie złożył wyjaśnienia. Skradzione mienie, odzyskane przez policjanta, wróciło do właściciela.

Po sprawdzeniu 34-latka w policyjnej bazie okazało się, że mężczyzna był już wcześniej notowany za kradzież. O dalszym losie zatrzymanego zdecyduje sąd.

d4a43lu

Podziel się opinią

Share
d4a43lu
d4a43lu
Więcej tematów