Trwa ładowanie...
d33l5pe

Pomóż psom ze schroniska. W sobotę mysłowicki "Marsz Kundelka"

W sobotę, 8 listopada, ulicami Mysłowic przejdzie nietypowa parada - Parada Kundelka. Wolontariusze i pracownicy Schroniska dla Zwierząt TOZ wraz z ochotnikami wyprowadzą na spacer podopiecznych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pomóż psom ze schroniska. W sobotę mysłowicki "Marsz Kundelka"
(Schronisko dla Zwierząt TOZ Mysłowice)
d33l5pe

Każdy miłośnik zwierząt nie może być obojętny na los podopiecznych schronisk. Nawet jeśli nie mamy warunków lub po prostu nie możemy wziąć zwierzaka do domu, możemy mu pomóc i sprawić radość. W sobotę wraz z pracownikami mysłowickiego ośrodka można wziąć psiaki na wspólny, zbiorowy spacer.

- Paradę Kundelka organizujemy po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni. Widzimy, że pomysł cieszy się powodzeniem, bo mamy już 40 zgłoszeń, a to jeszcze nie koniec. W październiku obchodziliśmy Dzień Kundelka, niestety w tym czasie nie udało nam się zorganizować naszego spaceru. Kolejne edycje za to odbywać się już będą właśnie tego dnia - mówi w rozmowie z WP.PL Marta Dąbek ze Schroniska dla Zwierząt TOZ w Mysłowicach.

- Zbieramy zgłoszenia, jedynym warunkiem jest ukończenie 18 lat, żeby móc wziąć odpowiedzialność za pieska w czasie spaceru. Zgłaszają się ludzie nie tylko z Mysłowic, ale i okolicznych miast: Jaworzna, Katowic, Piekar Śląskich. W tym grupowym spacerze wezmą też udział nasi pracownicy i wolontariusze - dodaje.

Na spacer może przyjść każdy chętny, wystarczy mieć ukończone 18 lat. Aby się zapisać wystarczy wysłać e-mail na adres schroniska: myslowice@toz.pl (w tytule wpisz "parada kundelków", w treści swoje imię, nazwisko i adres). Uczestnicy Parady Kundelka spotykają się 8 listopada o godzinie 11:00 w schronisku.

d33l5pe

Podziel się opinią

Share

d33l5pe

d33l5pe
Więcej tematów