Trwa ładowanie...
d1n4i16
d1n4i16
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
dziennikarz

Pomówiony urzędnik z Polic: prawo nie jest jednakowe dla wszystkich

Pomówiony przez dziennikarza Andrzeja Marka urzędnik z Polic Piotr Misiło powiedział, że jest zdziwiony decyzją Rzecznika Praw Obywatelskich, który wystąpił do Sądu Najwyższego z wnioskiem o kasację wyroku orzeczonego wobec dziennikarza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1n4i16

Misiło podkreślił, że - jak twierdzi - ani minister sprawiedliwości, ani prokurator krajowy nie widzieli podstaw do kasacji.

"Obawiam się, że była zbyt silna presja środowiska medialnego" - stwierdził, dodając, że rzecznik miał prawo podjąć taką decyzję i to trzeba uszanować. "To dla mnie sygnał, że prawo nie jest jednakowe dla wszystkich" - uważa Misiło. Podkreślił, że to Andrzej Marek powinien udowodnić, że pisał prawdę. Powtórzył, że to, co dziennikarz publikował na jego temat, to ewidentne kłamstwa.

"Będę czekał na decyzję Sądu Najwyższego i jestem przekonany, że sąd nie dopatrzy się żadnych uchybień w wyrokach sądów dwóch instancji" - dodał.

d1n4i16

Podziel się opinią

Share

d1n4i16

d1n4i16
Więcej tematów