Trwa ładowanie...
d1w1y1p

Polska aktorka odkryciem włoskiego kina

Kasia Smutniak jest 29-letnią Polką, o której mówi się coraz więcej we Włoszech, nie tylko ze względu na jej urodę, ale i również ze względu na talent aktorski.
Share
Polska aktorka odkryciem włoskiego kina
Źródło: AFP, Fot: BARBARA SAX
d1w1y1p

Tylko w tym roku, w kinach będzie można obejrzeć 5 filmów z jej udziałem, z czego 2 filmy na skalę międzynarodową: "Goal3" i "From Paris with love" u boku takich sław jak John Travolta. Obecnie we Włoszech, mówi się o filmie pod tytułem "Wszystko wina Judy", gdzie polska aktorka gra ciekawą postać reżyserki teatralnej, która przybywa do więzienia na prośbę więziennego kapelana, by przeprowadzić eksperyment edukacyjny.

Film będzie w kinach od 10 kwietnia, a włoska prasa i media, już obsypują Kasię komplementami za grę aktorską. We włoskiej "Republice" można zobaczyć wywiad z polską aktorką, gdzie opowiada o swoich doświadczeniach z planu filmowego tego wyjątkowego filmu jakim jest "Wszystko wina Judy".

Film wychodzący poza stereotypy ponieważ akcja filmu nie tylko rozgrywa się w więzieniu w Turynie, ale i podejmuje temat Boga w specyficznym miejscu w oryginalny sposób, a z tego powodu przez wielu może być interpretowanym również jako film dość kontrowersyjny. W filmie obok Kasi Smutniak, grają włoscy aktorzy tacy jak: Fabio Troiano, Gianluca Gobbi, ale i również prawdziwi więźniowie i strażnicy więzienni. Reżyserem tego projektu jest Davide Ferrario, dystrybucją zajął się Warner Bros.

Miejmy nadzieję, że Kasia Smutniak poprzez swoją grę aktorską i słowiańską urodę udowodni, że "Polak potrafi" nie tylko w Polsce, ale i poza granicami swojej ojczyzny pokazać swoją wartość.

Z Rzymu dla polonia.wp.pl
Monika Zakrzewska

d1w1y1p

Podziel się opinią

Share
d1w1y1p
d1w1y1p
Więcej tematów