Trwa ładowanie...

Policjant w ostatniej chwili uratował mężczyznę przed skokiem z 6. piętra

Policjant z Hamden w amerykańskim stanie Connecticut uratował starszego mężczyznę przed skokiem z 6 piętra domu starości. Bohaterski czyn funkcjonariusza nagrała kamera przyczepiona do jego munduru.

Policjant w ostatniej chwili uratował mężczyznę przed skokiem z 6. piętraŹródło: Youtube.com
d3i3p1p
d3i3p1p

Personel domu starości w amerykańskim stanie Connecticut wezwał policję, gdy jeden z podopiecznych wszczął awanturę. Niestety widok policjanta jeszcze pogorszył sprawę, bowiem mężczyzna uciekł na 6 piętro budynku i podbiegł do barierek ochronnych na tarasie.

Policjant Justin Martin rzucił się za nim w pogoń i dobiegł za starszym panem na taras, gdzie w niemalże ostatniej chwili ściągnął go z barierki ochronnej. Oficer policji z Hamden uznany został przez opinię publiczną i media za bohatera. Zdarzenie zarejestrowała bowiem kamera zamontowana w mundurze policjanta.

d3i3p1p

Oficer policji z Hamden w amerykańskim stanie Connecticut został okrzyknięty bohaterem po tym jak w ostatniej chwili uratował starszego mężczyznę przed śmiercią. Personel domu starości wezwał policję, gdy jeden z podopiecznych wszczął awanturę.

- Oficer Martin wykazał się heroizmem. Ryzykował własnym życiem, by ocalić mężczyznę, który mógł przecież pociągnąć go ze sobą na dół - powiedział szef policji w Hamden.

Niedoszły samobójca trafił pod opiekę lekarzy szpitala Yale-New Haven.

d3i3p1p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3i3p1p
Więcej tematów