Trwa ładowanie...
d2e8pt8

Policjanci ze Stanisławowa zatrzymali "Jokera"

Mężczyzna przebrany za Jokera, postać z serii filmów o Batmanie, nie zapłacił za kurs i pobił taksówkarza. Taksówkarz ma złamaną żuchwę, a "Jokera" - 24-letniego Michała S. - szybko ujęli policjanci z komisariatu w Stanisławowie. Teraz mężczyźnie grozi 5 lat więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
A oto "prawdziwy" Joker. Heath Ledger w roli Jokera. Kadr z filmu "Mroczny Rycerz"
A oto "prawdziwy" Joker. Heath Ledger w roli Jokera. Kadr z filmu "Mroczny Rycerz" (PAP/EPA, Fot: DPA)
d2e8pt8

Policjanci z komisariatu policji w Stanisławowie na Mazowszu przyjęli zgłoszenie od 35-letniego taksówkarza z Mińska Mazowieckiego. Taksówkarz zawiadomił, że zrealizował kurs, za który nie otrzymał zapłaty. Kiedy zaczął gonić uciekającego klienta, ten uderzył go pięścią w twarz. Taksówkarz trafił do szpitala. Stwierdzono u niego złamanie żuchwy. Przeszedł zabieg i pozostał na leczeniu.

Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że napastnik był ucharakteryzowany na filmowego Jokera: miał zielone włosy, pomalowaną na biało twarz i szeroki czerwony uśmiech. Ustalenie miejsca, gdzie uciekł ucharakteryzowany mężczyzna, nie zajęło policjantom wiele czasu. Ustalili, że mężczyzna miał być gościem prywatki, organizowanej w Stanisławowie. Namierzyli posesję, gdzie wciąż bawił się poszukiwany przez nich mężczyzna.

Jokerem okazał się 24-letni Michał S. mieszkaniec powiatu mińskiego. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie.

24-latek usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała taksówkarza, a prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego. Podejrzanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

d2e8pt8

Podziel się opinią

Share
d2e8pt8
d2e8pt8
Więcej tematów