Trwa ładowanie...
d3rdltm

Policjanci odmówili kontroli autokaru z dziećmi. 'Proszę przyjechać przed Torwar'

- Poprosiliśmy, aby policja przyjechała i sprawdziła stan trzeźwości kierowcy autokaru. Zgłoszenie najpierw zostało przyjęte, lecz po chwili otrzymaliśmy telefon zwrotny, w którym poinformowano nas, że funkcjonariusze jednak do nas nie przyjadą - relacjonuje matka 9-letniej uczennicy. Policjant powiedział kobiecie, że w Warszawie kontrole autokarów odbywają się przed Torwarem i poprosił o przyjazd na miejsce. - A co, jeśli kierowca był pijany? Miał w takim stanie jechać przez całe miasto do punktu kontroli? - pyta czytelniczka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjanci odmówili kontroli autokaru z dziećmi. 'Proszę przyjechać przed Torwar'
(WawaLove.pl)
d3rdltm

Kobieta tłumaczy, że jeden z rodziców już kilka dni przed wyjazdem dzieci próbował skontaktować się z policją w celu umówienia kontroli. - Dzwonił na podany na stronie internetowej Komendy Stołecznej całodobowy numer telefonu 22-603-77-55, ale nikt nie odebrał - tłumaczy matka 9-latki. I zaznacza, że w ciągu 2-3 dni podjętych zostało kilka prób kontaktu. O sprawę zapytaliśmy Komendę Stołecznej Policji.

- Prosimy o cierpliwość. Musimy przeanalizować tę sprawę i ustalić co tam się wydarzyło - powiedziała podinspektor Magdalena Bieniak z Komendy Stołecznej Policji. Odpowiedź stołecznych funkcjonariuszy mamy poznać jutro.

d3rdltm

Podziel się opinią

Share

d3rdltm

d3rdltm
Więcej tematów