Trwa ładowanie...
d3siogp
d3siogp

Policja zatrzymała poszukiwanego sprawcę napadu na kiosk w Oławie

Policjanci z Oławy (woj. dolnośląskie) zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który na początku lutego zaatakował właściciela saloniku prasowego. Napastnik z nożem rzucił się na kioskarza, jednak został przez niego skutecznie powstrzymany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3siogp
 (fot. Policja dolnośląska)
((fot. Policja dolnośląska))

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Oławie upublicznili wizerunek mężczyzny, który 4 lutego 2015 r. dokonał napadu na salonik prasowy przy ul. Chrobrego w Oławie. Napastnik wszedł do lokalu i rzucił się z nożem na sprzedającego tam mężczyznę.

W szarpaninie, jaka wywiązała się między kioskarzem a napastnikiem, ten drugi został pozbawiony noża i po chwili zbiegł z miejsca zdarzenia i do tej pory nie został odnaleziony.

d3siogp

Policja dla potrzeb śledztwa zabezpieczyła nóż oraz nagranie z monitoringu saloniku. Napastnikowi po zatrzymaniu zostanie postawiony zarzut usiłowania uszkodzenia ciała właściciela lokalu.

Kilkanaście godzin po upublicznieniu wizerunku, sprawca napadu został zatrzymany przez policję. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Okoliczności dokonanego przez 40-latka napadu szczegółowo wyjaśniają policjanci.

d3siogp

Podziel się opinią

Share
d3siogp
d3siogp
Więcej tematów