Trwa ładowanie...

Policja zatrzymała 31-letniego zabójcę. Przemieszczał się autem należącym do ofiary

Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o zabójstwo w Złotym Stoku (woj. dolnośląskie). Namierzono go niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego, dokąd dotarł samochodem należącym do ofiary.

Share
Policja zatrzymała 31-letniego zabójcę. Przemieszczał się autem należącym do ofiary
Źródło: Policja dolnośląska
d3etdoe

Policjanci z komendy powiatowej w Ząbkowicach Śląskich we współpracy z funkcjonariuszami z Piotrkowa Trybunalskiego (woj. łódzkie) zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzany o zabicie 58-letniego ojca w miejscowości Złoty Stok na Dolnym Śląsku. 31-latka namierzono na terenie województwa łódzkiego, gdzie przemieszczał się w samochodzie należącym do zamordowanego.

Zwłoki 58-letniego mężczyzny znaleziono w jednym z mieszkań na terenie Złotego Stoku 21 stycznia 2015 r. Policja i prokuratura uznały, że doszło do zabójstwa i rozpoczęły poszukiwania podejrzanego.

d3etdoe

Jak się okazało, jest nim 31-letni syn ofiary. - Sprawca zadał mężczyźnie wiele ciosów nożem w okolice klatki piersiowej oraz twarzy - mówi st. asp. Paweł Petrykowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

31-latek wpadł, gdy został zatrzymany przez piotrkowską drogówkę za spowodowanie wypadku. Mężczyzna był nietrzeźwy i poruszał się samochodem należącym do nieżyjącego ojca.

- Zebrane dowody dają podstawę do postawienia mężczyźnie zarzutu dokonania zabójstwa - dodaje Petrykowski.

31-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za swój czyn stanie przed sądem - grozi mu nawet dożywotnie pozbawienie wolności.

d3etdoe

Podziel się opinią

Share
d3etdoe
d3etdoe
Więcej tematów