Trwa ładowanie...
d3mt0mz

Policja szuka sprawcy, który ostrzelał trolejbus w Tychach

Policja w Tychach szuka napastnika, który strzelał we wtorek do ruszającego z pętli trolejbusa. Nikomu z pasażerów nic się nie stało. W pojeździe zostały uszkodzone szyby.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na miejscu nie znaleziono też żadnych łusek, stąd podejrzenie, że strzały mogły paść z wiatrówki
Na miejscu nie znaleziono też żadnych łusek, stąd podejrzenie, że strzały mogły paść z wiatrówki (112Tychy.pl, Fot: 112tychy.pl)
d3mt0mz

Z nagrań w zamontowanej w trolejbusie kamery widać sprzeczkę trójki pasażerów. Weszli do stojącego na przystanku trolejbusu, po czym wyszli na zewnątrz. Chwilę potem dwie osoby ponownie wsiadły, a trzecia została na przystanku, podaje portal 112tychy.pl.

Kiedy trolejbus ruszył, osoba, która stała na zewnątrz wyciągnęła przedmiot przypominający broń i zaczęła strzelać.

d3mt0mz

W trolejbusie pękły trzy szyby, a pasażerowie próbowali się schować.W chwilę potem napastnik uciekł w kierunku pobliskich budynków. Dwie osoby, z którymi się sprzeczał szybko odeszły z miejsca zdarzenia. Zniknęli jeszcze przed przyjazdem policji.

Nikt nie został ranny. Na miejscu nie znaleziono też żadnych łusek, stąd podejrzenie, że strzały mogły paść z wiatrówki, podaje portal.

Policja zabezpieczyła już odciski palców i nagrania z monitoringu Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby będące świadkami całego zdarzenia.

Źródło: 112tychy.pl / rmf24.pl

d3mt0mz

Podziel się opinią

Share
d3mt0mz
d3mt0mz
Więcej tematów