Trwa ładowanie...
Policja

Policja szuka 14-latka, który wyjechał z domu na rowerze i zaginął

W sobotę przed południem z miejscowości Janowo zaginął 14-letni Mateusz. Chłopaka szuka policja ze Starogardu Gdańskiego.

Share
Policja szuka 14-latka, który wyjechał z domu na rowerze i zaginął
Źródło: WP.PL, fot: Łukasz Szełemej
d3ct28j

Chłopak wyjechał rowerem z domu i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ze wstępnych informacji wynika, że zaginiony mógł przebywać w okolicy Malborka. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Chłopiec ma 162 cm wzrostu. Jest szczupły, ma krótkie, ciemne włosy, owalną twarz i niebieskie oczy. Ubrany był w siwą bluzę sportową z kapturem lub bluzę koloru czerwonego, niebieskie, długie spodnie jeansowe lub krótkie spodenki koloru niebieskiego i białą koszulkę. Miał przy sobie czarny plecak z jaskrawymi paskami żółto-zielonymi. Rower chłopca jest bordowy, typu górskiego, który posiadał przednie teleskopy oraz hamulec tarczowy koła przedniego.

Osoby, które widziały 14-latka i mogłyby pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Starogardzie Gdańskim, pod nr tel. /58/ 737-02-22 lub z najbliższą jednostką Policji telefony alarmowe 112 lub 997.

d3ct28j

Podziel się opinią

Share
d3ct28j
d3ct28j
Więcej tematów