Trwa ładowanie...
d3j3cyb
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Policja sprawdza czy Prince nie umarł od przedawkowania leków

• Na obecnym etapie policja stara się wyjaśnić czy przyczyną śmierci legendarnego muzyka nie było przedawkowanie leków oraz czy w ostatnim okresie któryś z lekarzy nie przepisywał Prince'owi środków przeciwbólowych - podała agencja Associated Press
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prince
Prince (Wikipedia)
d3j3cyb

Agencja powołuje się na informacje uzyskane od śledczych badających okoliczności śmierci piosenkarza.

Piosenkarz został znaleziony martwy w ub. czwartek w swej posiadłości w Paisley Park. W piątek przeprowadzono sekcję zwłok. Na ciele Prince'a nie znaleziono żadnych śladów urazu i nic nie wskazuje na to, że piosenkarz popełnił samobójstwo - informowała w piątek policja.

"Prince bardzo pracowicie budował swą reputację jako artysta trzeźwy i wolny od uzależnień. Niewykluczone, że napiętnowanie, jakie towarzyszy uzależnieniu od środków zmieniających nastrój, skłoniło go do zatajenia faktu, że pomagał sobie środkami przeciwbólowymi" - spekuluje Associated Press.

d3j3cyb

Pogrzeb Prince'a odbył się w minioną sobotę. Jego ciało zostało poddane kremacji podczas prywatnej uroczystości pogrzebowej w Paisley Park w stanie Minnesota. W uroczystościach uczestniczyła rodzina artysty, jego przyjaciele i zaprzyjaźnieni muzycy.

Prince (Prince Rogers Nelson) był niezwykle oryginalnym piosenkarzem, kompozytorem, autorem tekstów. Grał na gitarze, instrumentach klawiszowych i perkusyjnych. W swej muzyce łączył jazz, funk, rhytm and blues i disco. Przez dziesięciolecia był jedną z najbardziej nowatorskich i ekscentrycznych postaci na amerykańskiej scenie pop. Siedmiokrotnie zdobył nagrodę Grammy; w 2004 roku został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

d3j3cyb

Podziel się opinią

Share

d3j3cyb

d3j3cyb
Więcej tematów