Trwa ładowanie...

Policja odnalazła 16-latkę, która zaginęła po imprezie sylwestrowej. Była... u koleżanki

- Jagoda Motyka z Przeworska odnalazła się. Policjanci znaleźli ją u jej koleżanki w mieszkaniu w Rzeszowie - powiedziała Wirtualnej Polsce Justyna Urban z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku. Nastolatka zaginęła po imprezie sylwestrowej. Rodzina nie miała z nią kontaktu.

Share
Policja odnalazła 16-latkę, która zaginęła po imprezie sylwestrowej. Była... u koleżanki
Źródło: Policja
d171ix8

16-letnia Jagoda Motyka z Przeworska (woj. podkarpackie) 31 grudnia w godzinach przedpołudniowych wyjechała do znajomych na zabawę sylwestrową do Łańcuta. Rodzice mieli z nią rozmawiać jeszcze 1 stycznia, po czym kontakt z córką się urwał.

2 stycznia ojciec 16-latki zgłosił sprawę policji. Wtedy rozpoczęły się poszukiwania.

Dziewczynę odnaleziono w piątek o godz. 7 rano. Miejsce jej pobytu namierzyła rzeszowska policja. - Funkcjonariusze prowadzący poszukiwania ustalili, że 16-latka może przebywać w Rzeszowie u swojej znajomej ze szkoły. Informacje te zostały potwierdzone i policjanci odnaleźli nastolatkę - dodaje oficer prasowa.

d171ix8

Wiedziała o poszukiwaniach?

W komentarzach pod wiadomościami o poszukiwaniach nastolatki pojawiły się informacje, że dziewczyna miała logować się do sieci i korzystać z mediów społecznościowych.

Jeden z nastolatków zamieścił na Facebooku screen z rozmowy z Jagodą Motyką. Informuje ją o tym, że trwają poszukiwania dziewczyny o takim imieniu i nazwisku i pyta, czy to ona. Dziewczyna potwierdza, że jest tą osobą.

To, że poszukiwana była cały czas podłączona do sieci potwierdza nam rzecznik policji. 16-latka miała włączony telefon.

Nie wiadomo, jak dziewczyna tłumaczyła swoje zachowanie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d171ix8

Podziel się opinią

Share
d171ix8
d171ix8
Więcej tematów