Trwa ładowanie...
Policja

Policja apeluje o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety

Zakopiańscy policjanci próbują ustalić dane personalne kobiety, która została przywieziona w dniu 17 lipca 2015 roku do Szpitala Powiatowego w Zakopanem. Kobieta nie posiadała przy sobie żadnych dokumentów stwierdzających jej tożsamość. Kontakt z nią jest utrudniony.
Share
Policja apeluje o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety
Źródło: Policja
d1g2nrd

Kobieta o nieustalonej tożsamości ma ok. 45 do 50 lat, wzrost ok. 160 cm, sylwetka szczupła /wychudzona/, włosy do ramion koloru ciemnego i rudego, nos prosty ,normalny, uszy lekko odstające, wargi cienkie proste, podbródek wystający do przodu, czoło wysokie, dłonie małe, palce dłoni krótkie.

Ubrana była w spodnie koloru brązowego typ dresowy z dwoma tylnymi kieszeniami bez oznaczeń dodatkowych, różową bluzkę z długimi rękawami oraz okrągłymi cekinami koloru srebrnego umiejscowionymi w przedniej części i bluzkę ażurową koloru niebieskiego w kwiaty z krótkimi rękawami i podszewką bez oznaczeń dodatkowych. Kobieta miała przy sobie torebkę koloru czerwono-białego, czerwony portfel zamykany na zamek błyskawiczny oraz telefon komórkowy.

Osoby, które rozpoznały tą kobietę proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zakopanem pod nr tel. 18 20 23 400, lub w całym kraju 997, email: kpp@zakopane.policja.gov.pl

d1g2nrd

Podziel się opinią

Share
d1g2nrd
d1g2nrd
Więcej tematów