Trwa ładowanie...
d45cg08

Polak zaginął w Indiach. To 24-letni Bruno Muschalik

Trwa akcja poszukiwania Polaka Bruno Muschalika, który zaginął w Indiach. Rodzina i przyjaciele rozpowszechniają w mediach apel do osób, które być może przebywają w tym rejonie i mogą pomóc w uzyskaniu informacji o zaginionym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polak zaginął w Indiach. To 24-letni Bruno Muschalik
(Facebook)
d45cg08

Poszukiwany mężczyzna to 24-latek z Zabrza. Ostatni raz Polak widziany był 8 sierpnia w okolicy Manali, skąd następnego dnia busem udał się do doliny Parvati i Manikaran. Miejsce to znajdują się w górzystym rejonie w stanie Himachal Pradesh na północy Indii. 23 sierpnia 24-latek miał natomiast dotrzeć do New Delhi, skąd samolotem planował wracać do Polski. Jednak mężczyzna umówionego dnia nie pojawił się na lotnisku.

Bruno Muschalik ma 186 cm wzrostu i zielone oczy. Na Facebooku powstał specjalny profil, na którym rodzina i przyjaciele udostępniają najnowsze informacje dotyczące poszukiwań 24-latka.

 (fot. Facebook)
((fot. Facebook))

Wiadomo, że do 8 sierpnia 24-latek utrzymywał regularny kontakt z rodziną i najbliższymi, z którymi korespondował przez internet. Potem wiadomości się urwały.

d45cg08

Polaka w Indiach poszukuje na miejscu ambasada Polski i wynajęta firma poszukiwawcza. Bardzo mocno zaangażował się także ambasador Indii w Polsce. W drodze do New Delhi jest również ojciec Brunona. Wiadomo, że na terenie poszukiwań panują trudne warunki pogodowe, zerwanych jest wiele linii łączności.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc odnaleźć 24-latka proszone są o kontakt mailowy na adres missingBruno2015@gmail.com lub telefoniczny z polskim konsulatem: +91 9711304979. Można też zgłosić się do lokalnej policji..

d45cg08

Podziel się opinią

Share
d45cg08
d45cg08
Więcej tematów