Trwa ładowanie...

Pokazy filmowe pod chmurką w Wilanowie

W dniach 27 i 29 czerwca - wszyscy kinomani i amatorzy seansów "pod chmurką" będą mogli spotkać się podczas wyjątkowego pokazu plenerowego na terenie Osiedla Królewskiego w Wilanowie (al. Rzeczpospolitej).

Share
Pokazy filmowe pod chmurką w Wilanowie
Źródło: WP.PL
d3s0e3q

Wydarzenie jest kolejną edycją przeglądu filmowego ROMANTIC FILM REVIEW, które w tym roku odbędzie się pod hasłem "Romantycznie, ale niebanalnie. W plenerze, ale przed ekranem!". W trakcie dwudniowego przeglądu każdy będzie mógł za darmo przyjść na pokazy filmowe. Na gości będą czekały leżaki. Seanse odbędą się w piątek oraz w niedzielę, od 21.30.

Piątek - 27 czerwca: 21:30 "Imagine" (prod.: Francja, Polska, Portugalia, Wielka Brytania, rok: 2012)

„Imagine” to komediodramat z 2012 roku wyprodukowany w Polsce, Francji, Portugalii oraz w Wielkiej Brytanii. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Andrzej Jakimowski, a za produkcję Vladimir Kokh i François d'Artemare. Muzykę skomponował Tomasz Gąssowski. Film "Imagine" otworzył 28. Warszawski Festiwal Filmowy, była to jego światowa premiera. Film opowiada historię Iana, nowego instruktora w znanej lizbońskiej klinice chorób wzroku, który zaczyna uczyć orientacji w przestrzeni międzynarodową grupę niewidomych pacjentów. Według niego kluczem do poruszania się i prowadzenia spełnionego życia są umysł i wyobraźnia, a nie percepcja zmysłowa. Jego metody, choć skuteczne, okazują się zbyt dużym wyzwaniem. Ian nie jest zwyczajnym nauczycielem (źródło: film.wp.pl)

Niedziela - 29 czerwca: 21:30 „Amelia” (prod.: Francja, Niemcy, rok: 2001)

Amelia to niezwykła i przewrotna komedia romantyczna Jean-Pierre?a Jeuneta, twórcy Delicatessen i Miasta zaginionych dzieci. W tym wyjątkowym filmie groteska, surrealizm, ironia przeplata się z magią i bajkowością.

Na pokazy wstęp jest bezpłatny.

d3s0e3q

Podziel się opinią

Share
d3s0e3q
d3s0e3q
Więcej tematów