Trwa ładowanie...
d28imz8

Pokażą, jak człowiek wchodzi do wnętrza anakondy. I z niego wraca

Discovery chce pokazać, jak człowiek wchodzi do wnętrza anakondy. I wraca z jej wnętrza - pisze "Metro". Kontrowersyjny program "Eaten Alive" wyemituje Discovery Channel w USA w przyszłym miesiącu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pokażą, jak człowiek wchodzi do wnętrza anakondy. I z niego wraca
(Fotolia)
d28imz8

Na ten niecodzienny krok zdecydował się amerykański przyrodnik i filmowiec Paul Rosolie. W specjalnym kombinezonie chce dać zjeść się anakondzie "żywcem".

- Na filmie zwiastującym odcinek widzimy jak siedem osób niesie węża. Następnie Paul zakłada na siebie biały materiałowy kombinezon. Na ten strój ubiera kolejny, znacznie cięższy i trwalszy - donosi dziennik.

Do nogi przyczepioną ma linę Prawdopodobnie chodzi o to, że współpracownicy Rosoliego wyciągną go z ciała anakondy właśnie za pomocą tego sprzętu.

d28imz8

Ostatnie ujęcie filmu jest najbardziej dynamiczne. Rosolie czołga się na nim w stronę anakondy, następnie kuca i pochyla głowę przed wężem. Co się dzieje później? Tego możemy się tylko domyślać - podkreśla gazeta.

Jak donosi serwis Hollywoodreporter.com program wywołał już wiele kontrowersji. Obrońcy praw zwierząt już atakują twórców programu i Rosoliego. Ten twierdzi jednak, że "nigdy nie skrzywdził żywego stworzenia".

Źródło: "Metro", Hollywoodreporter.com

d28imz8

Podziel się opinią

Share

d28imz8

d28imz8
Więcej tematów