Trwa ładowanie...

Pogoda – Zakopane. Sprawdź, czy burza i deszcz zaskoczą nas w czwartek 22 sierpnia. Pogoda w Tatrach w weekend ulegnie poprawie?

Pogoda – Zakopane. Burza i deszcz w Tatrach? Zapoznaj się z prognozą pogody na czwartek 22 sierpnia i sprawdź, czy osoby przebywające w Zakopanem w weekend mogą również oczekiwać burz.
Share
Pogoda – Zakopane. Sprawdź, czy burza i deszcz zaskoczą nas w czwartek 22 sierpnia. Pogoda w Tatrach w weekend ulegnie poprawie?
Pogoda – Zakopane. Sprawdź, czy burza i deszcz zaskoczą nas w czwartek 22 sierpnia. Pogoda w Tatrach w weekend ulegnie poprawie?Źródło: iStock.com
d12ynvv

Pogoda – Zakopane zaskoczy burzą i deszczem?

W czwartek 22 sierpnia, osoby przebywające w Zakopanem, mogą spodziewać się dużego zachmurzenia przez cały dzień. Nie będzie przejaśnień, możliwe są za to przelotne opady deszczu oraz burze. Wszystko za sprawą zalegającego tam frontu atmosferycznego o charakterze chłodnym, który przyczynił się do rozwoju chmur burzowych. Burza, która zabiła i raniła turystów powstała prawdopodobnie nad terytorium Czech. Osoby, które na teń dzień zaplanowały wycieczkę w góry, powinny zachować szczególną ostrożność.

Zakopane – burza nie ustąpi w ciągu najbliższych dni

Synoptycy przewidują, że burza w Tatrach nie ustąpi w ciągu najbliższych dni. Wyładowań atmosferycznych można spodziewać się również w piątek, gdzie zagrzmi już po godzinie 14. Burze 23 sierpnia na tym obszarze będą występować przez niemalże cały dzień. Nie lepszej pogody należy spodziewać się w sobotę, gdzie wyładowania atmosferyczne wystąpią już koło godziny 15:00. Taka pogoda utrzyma się aż do wieczora. Słońce wyjdzie zza chmur w niedzielę 25 sierpnia, choć górskie wędrówki lepiej zaplanować na wczesne godziny, gdyż na wieczór synoptycy znów przewidują burze.

Pogoda – Zakopane. Burza i deszcz w Tatrach. mountain-forecast
Pogoda – Zakopane. Burza i deszcz w Tatrach.Źródło: mountain-forecast
d12ynvv

Podziel się opinią

Share
d12ynvv
d12ynvv
Więcej tematów