Trwa ładowanie...
d3m0tcj

Pogoda na weekend – ciepło i słonecznie, ale nie wszędzie

Pogoda na weekend zachwyci mieszkańców centralnej Polski. W niedzielę ciepło i słonecznie będzie już w całym kraju.
Share
Pogoda na weekend nie zawiedzie wypoczywających w centralnej Polsce. Najcieplej powinno być w niedzielę.
Pogoda na weekend nie zawiedzie wypoczywających w centralnej Polsce. Najcieplej powinno być w niedzielę.Źródło: iStock.com
d3m0tcj

Pogoda na piętek 31.08

Pogoda na piątek rozczaruje mieszkańców wschodnich części Polski. W Białym stoku prognozowane są opady deszczu, oraz temperatura nieprzekraczająca 23 st. C. 24 st. C odnotujemy w Lublinie. Tu nie powinno padać, jednak na przebłyski słońca tego dnia nie można liczyć. Najładniejsza pogoda przez cały weekend będzie panowała w Warszawie. W piętek prognozuje się tu 24 st. C. Pochmurnie i chłodno będzie w Małopolsce. W Krakowie odnotujemy 22 st. C. 19 st. C wskażą termometry w Zakopanem. Tutaj istnieje również wysokie prawdopodobieństwo występowania burz. Pogoda w zachodniej części Polski nie zaskoczy upałami. We Wrocławiu i Zielonej Górze słupki rtęci zatrzymają się na wysokości 22-23 st. C. Jeśli ostatni weekend wakacji spędzasz w Kołobrzegu przygotuj się na opady deszczu w piątkowe popołudnie. 21 st. C. pokażą termometry w Gdańsku.

Pogoda na sobotę 1.09

Pogoda w sobotę zachwyci mieszkańców Warszawy i Krakowa. W tych miastach termometry pokażą nawet 26 st. C. Burzowa aura utrzyma się nad Zakopanem. We Wrocławiu, Zielonej Górze i Szczecinie zapowiada się pochmurna sobota, z temperaturą do 22 st. C. W północnej części kraju pogoda ulegnie znaczącej poprawie. W Kołobrzegu nie będzie już padać, a Słońce rozgrzeje powietrze do 22 st. C. Podobna aura będzie panowała w Trójmieście. Na Podlasiu również nie powinno padać. W Białymstoku odnotujemy nawet 25 st. C.

d3m0tcj

Pogoda na niedzielę 2.09

W niedzielę najcieplej będzie we wschodnich województwach. Nawet 27 st. C. wskażą termometry w Lublinie. Tylko 2 stopnie mniej odnotujemy w Białymstoku. Słoneczną pogodę przewiduje się w całym kraju. W Warszawie prognozuje się 26 st. C. Jeszcze cieplej, bo aż 27 t. C mogą odnotować termometry w Krakowie. Temperatura w zachodniej części kraju wzrośnie do 26 st. C. Nad morzem niezmiennie około21 st. C.

Powrót do szkoły odbędzie się przy bardzo ładnej pogodzie. W kolejnym tygodniu w wielu miejscach kraju temperatura przekroczy 25
st. C. Opady deszczu nie będą tak częste jak w końcówce sierpnia. Taka aura zachęci do wypoczynku wszystkich, którzy zdecydowali się udać na urlop we wrześniu.

d3m0tcj

Podziel się opinią

Share
d3m0tcj
d3m0tcj
Więcej tematów