Trwa ładowanie...

Pogoda na dziś – sobota 6 lipca. Słupki rtęci powędrują w górę na południu kraju

Pogoda na dziś (sobota 6 lipca). Sobota przyniesie nieco wyższą temperaturę na południu Polski. Niestety nad morzem nadal będzie zimno, pochmurnie i deszczowo. W najbliższych dniach nie należy spodziewać się poprawy aury.

Share
Pogoda na dziś – sobota 6 lipca. Słupki rtęci powędrują w górę na południu kraju
Źródło: flickr.com
d3af9se

Pogoda Warszawa – sobota 6 lipca

W Warszawie prognozowane jest niewielkie ocieplenie. Niestety, na zdecydowaną poprawę pogody przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. W sobotę przywita nas chłodny poranek. O godzinie 6 rano termometry pokażą tylko 13 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie maksymalnie 12 st. C. Po południu słupki rtęci przekroczą 20. kreskę. O godzinie 14 termometry pokażą 21 st. C, a odczuwalne będą 22 st. C. Niestety wraz z nieco wyższą temperaturą pojawią się przelotne opady deszczu, które nie ustąpią do końca dnia. Sobota przyniesie również umiarkowany wiatr. Przez większość dnia jego prędkość będzie wynosić 19-21 km/h. Wieczorem będzie to zaledwie 7 km/h.

Pogoda Kraków – sobota 6 lipca

Do spacerowania zachęci dziś pogoda w Krakowie. Po kilku chłodniejszych dniach słupki rtęci wreszcie zdecydowanie przekroczą 20. kreskę. Niestety na przejaśnienia trzeba będzie poczekać do późnego popołudnia. Temperatura rano nie będzie należała do najwyższych. O godzinie 6 rano termometry pokażą 16 st. C. Cieplejsza aura zagości w Krakowie po południu. Najcieplej będzie około godziny 15. Słupki rtęci wzrosną wtedy do 25 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie 26 st. C. Niestety w godzinach 14-16 prognozowany jest nieco silniejszy wiatr (26 km/h). Słońce na krakowskim niebie zagości około godziny 17.

d3af9se

Pogoda Wrocław – sobota 6 lipca

Poprawy aury mogą spodziewać się dzisiaj również mieszkańcy Wrocławia. O bezchmurnym niebie i upale na razie można tylko pomarzyć. W zamian za to temperatura zdecydowanie przekroczy 20 st. C, a w spacerowaniu nie będzie przeszkadzał wiatr. Zanim jednak zrobi się ciepło, mieszkańcy Wrocławia będą musieli zmierzyć się z chłodnym porankiem. Termometry o godzinie 6 rano pokażą 16 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie 15 st. C. Zdecydowanie cieplej będzie po południu. Około godziny 14 słupki rtęci zatrzymają się na 25 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie nawet 27 st. C. W sobotę we Wrocławiu nie powinno mocno wiać. Synoptycy przewidują, że prędkość wiatru osiągnie maksymalnie 12-15 km/h.

Pogoda Gdańsk – sobota 6 lipca

W sobotę nie dojdzie do wielkich zmian w gdańskiej pogodzie. Synoptycy przewidują, że podobnie jak w poprzednich dniach temperatura utrzyma się poniżej 20 st. C. W Gdańsku będzie dziś chłodno oraz pochmurnie. O godzinie 6 rano termometry odnotują 14 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie jedynie 12 st. C. Popołudnie nie przyniesie poprawy aury, a wręcz przeciwnie. Około godziny 12 zaczną pojawiać się przelotne opady deszczu, które ustąpią dopiero wieczorem. Nie zachwyci również temperatura. Około godziny 14 słupki rtęci zatrzymają się na 16 st. C, a odczuwalne będzie 15 st. C. W porównaniu do poprzednich dni, w sobotę będzie zdecydowanie słabiej wiało. Synoptycy prognozują, że prędkość wiatru osiągnie dziś maksymalnie 21 km/h.

Pogoda Kołobrzeg – sobota 6 lipca

Poprawy pogody na próżno wyczekują turyści w Kołobrzegu. W najbliższych dniach pogoda nad polskim morzem nie ulegnie poprawie. W sobotę o godzinie 6 rano termometry pokażą 14 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie 12 st. C. Około południa zacznie padać lekki, przelotny deszcz. Taka aura utrzyma się do wieczora. Spacerowicze oprócz parasola powinni zabrać również bluzy lub kurtki. Po południu temperatura wyniesie maksymalnie 16 st. C, a odczuwalne będzie 15 st. C. Pocieszeniem są prognozy dotyczące wiatru. W sobotę jego prędkość nie powinna przekraczać 20 km/h.

d3af9se

Podziel się opinią

Share
d3af9se
d3af9se
Więcej tematów