Trwa ładowanie...

Pogoda na dziś – niedziela 14 lipca. Trochę słońca trochę burz w całym kraju

W niedzielę nie będzie można narzekać na nudę w pogodzie. Nad morzem prognozowany jest słoneczny, choć chłodny dzień. Południe kraju nawiedzą burze, które będą dawać się we znaki przez wiele godzin.

Share
Pogoda na dziś – niedziela 14 lipca. Trochę słońca trochę burz w całym krajuŹródło: PAP, fot: Marcin Bielecki
d3mjx6i

Pogoda Warszawa – niedziela 14 lipca

Niedzielny poranek w Warszawie przyniesie sporo słońca i niską temperaturę. O godzinie 6 rano termometry odnotują 15 st. C, a odczuwalne będzie 14 st. C. W kolejnych godzinach słupki rtęci będą rosły. O godzinie 13 zatrzymają się na 21 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie wtedy 22 st. C. Będzie to najcieplejszy moment dnia. Mimo niewielkiego ocieplania, podczas niedzielnych spacerów warto pamiętać o ciepłym okryciu. Po południu we znaki może dawać się nieco silniejszy wiatr. Jego prędkość osiągnie maksymalnie 21 km/h.

Pogoda Kraków – niedziela 14 lipca

Po burzowej sobocie mieszkańcy Krakowa tylko na chwilę odpoczną od niebezpiecznej aury. Niedzielny poranek przyniesie umiarkowane zachmurzenie i niską temperaturę. O godzinie 6 rano termometry pokażą 15 st. C. Nieco cieplej będzie po południu. O godzinie 14 słupki rtęci zatrzymają się na 21 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie 22 st. C. Niestety ociepleniu mogą towarzyszyć burze. Grzmieć będzie w godzinach 14-16. W kolejnych godzinach prognozowana jest słoneczna aura z temperaturą sięgającą 21 st. C. Przebywający poza domem nie powinni obawiać się wiatru. Jego prędkość nie przekroczy dziś 15 km/h.

Pogoda Wrocław – niedziela 14 lipca

Burze w niedzielę nie dadzą chwili wytchnienia mieszkańcom Wrocławia. Grzmieć zacznie około godziny 8 rano. Pogoda uspokoi się dopiero około godziny 19. Burzliwej aurze towarzyszyć będą niskie temperatury. O godzinie 6 rano termometry odnotują 15 st. C. Po południu temperatura wzrośnie o kilka stopni. Najcieplej będzie około godziny 14. Słupki rtęci zatrzymają się wtedy na 22 st. C, a odczuwalne będą 23 st. C. Mimo burz we znaki nie powinien dawać się wiatr. Jego prędkość wyniesie dziś ok. 10-11 km/h.

d3mjx6i

Pogoda Gdańsk – niedziela 14 lipca

Niedziela będzie dobrym dniem na podjęcie aktywności poza domem. Co prawda temperatura pozostawi nieco do życzenia, ale aura wynagrodzi to słonecznym dniem. O godzinie 6 rano prognozowane jest 13 st. C i umiarkowane zachmurzenie. Słonecznie zrobi się około godziny 8 rano. Najwyższa temperatura w Gdańsku zostanie odnotowana około godziny 14. Słupki rtęci zatrzymają się wtedy na 17 st. C, a odczuwalne będzie 16 st. C. Wraz z wyższą temperaturą pojawi się nieco silniejszy wiatr. Jego porywy mogą osiągać 23 km/h.

Pogoda Kołobrzeg – niedziela 14 lipca

Pogoda w Kołobrzegu będzie bardzo podobna do tej w Gdańsku. Co prawda w Kołobrzegu rozpogodzi się nieco później, ale turyści i mieszkańcy nie będą musieli obawiać się wiatru. O godzinie 6 rano termometry wskażą 16 st. C, a temperatura odczuwalna wyniesie 15 st. C. Najcieplej powinno być około godziny 14. Słupki rtęci wzrosną wtedy do 18 st. C. Temperatura odczuwalna przyjmie podobną wartość. Spacerowicze i biegacze nie powinni obawiać się wiatru. Jego prędkość osiągnie dziś maksymalnie 12 km/h.

d3mjx6i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mjx6i
d3mjx6i
Więcej tematów