Trwa ładowanie...

Pogoda na dziś – czwartek 4 lipca. Deszczowo i zimno nad morzem. W pozostałej części kraju niewiele lepiej

Pogoda na dziś (czwartek 4 lipca). Pogoda na początku lipca pozostawia wiele do życzenia. W całym kraju temperatury spadają poniżej 20 st. C. W czwartek zimno oraz deszczowo będzie nad morzem. W pozostałej części kraju temperatura będzie bliska 20 st. C.

Share
Pogoda na dziś – czwartek 4 lipca. Deszczowo i zimno nad morzem. W pozostałej części kraju niewiele lepiejŹródło: freeimages.com
d2wbj2t

Pogoda Warszawa – czwartek 4 lipca

Pogoda w czwartek na pewno nie zachęci do wychodzenia z domu. Dzień zapowiada się zimno i pochmurnie. Chłód da się we znaki szczególnie rano. O godzinie 6 termometry pokażą zaledwie 12 st. C, a temperatura odczuwalna wyniesie 11 st. C. Zdecydowanej poprawy aury nie przyniesie popołudnie. Około godziny 14 słupki rtęci zatrzymają się na 16 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie tylko 15 st. C. Na domiar złego we znaki zacznie dawać się wiatr. Jego prędkość będzie dziś przekraczać 25 km/h. Synoptycy nie prognozują opadów deszczu.

Pogoda Kraków – czwartek 4 lipca

Mieszkańców Krakowa czeka kolejny słoneczny, ale chłodny dzień. Ciepłe kurtki przydadzą się szczególnie rano. O godzinie 6 termometry pokażą jedynie 12 st. C, a odczuwalne będzie 11 st. C. Popołudnie przyniesie odczuwalną poprawę pogody. O godzinie 14 słupki rtęci zatrzymają się na 20 st. C. Podobną wartość przyjmie również temperatura odczuwalna. Niestety wraz z nieco wyższą temperaturą pojawi się silniejszy wiatr. Do południa jego prędkość nie przekroczy 10 km/h. Od godziny 14 będzie to nawet 21 km/h. Wiatr ucichnie dopiero wieczorem.

Pogoda Wrocław – czwartek 4 lipca

We Wrocławiu, podobnie jak w innych miastach, najchłodniej zapowiada się poranek. Do godziny 7 rano niebo będzie zasłane chmurami, a termometry odnotują maksymalnie 12-13 st. C. Słońce pojawi się dopiero około godziny 8 rano. Temperatury po południu nie zachęcą do przebywania poza domem. O godzinie 14 termometry pokażą tylko 19 st. C. Podobną wartość przyjmie temperatura odczuwalna. Pocieszeniem będzie dziś niewielki wiatr. Przez większość dnia jego prędkość utrzyma się poniżej 15 km/h. Nieco mocniej zawieje w godzinach 14-16. Prędkość wiatru osiągnie wtedy ok. 18 km/h.

d2wbj2t

Pogoda Gdańsk – czwartek 4 lipca

Kolejny dzień z wiosenną aurą czeka mieszkańców Gdańska, którzy w czwartek powinni spodziewać się umiarkowanego zachmurzenia, niskich temperatur oraz silnego wiatru. Zimno będzie zwłaszcza rano. O godzinie 6 termometry pokażą 13 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie maksymalnie 11 st. C. Po południu nie będzie wiele cieplej. O godzinie 15 słupki rtęci wzrosną do 17 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie 16 st. C. Kolejnym pogorszeniem i tak złej pogody będzie pojawienie się przelotnych opadów deszczu. W Gdańsku padać zacznie około godziny 17.

Pogoda Kołobrzeg – czwartek 4 lipca

Pogoda w Kołobrzegu z pewnością nie zachęci do plażowania. Ciężko będzie również o spacerowanie, chyba że z parasolem w ręku. Przelotne opady deszczu będą dawały się we znaki wczesnym rankiem oraz po południu. Wiele do życzenia pozostawią również temperatury. O godzinie 6 rano termometry pokażą jedynie 13 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie 11 st. C. Poranne opady deszczu ustąpią około godziny 8. Wtedy też na krótko się rozpogodzi. Chmury wrócą na niebo około godziny 11. Od godziny 14 ponownie będzie padać. Na domiar złego będzie zimno. Termometry po południu pokażą maksymalnie 16 st. C, a temperatura odczuwalna nie przekroczy 15. kreski. Na pocieszenie pozostaje pozytywna prognoza dotycząca wiatru. Jego prędkość przez cały dzień utrzyma się poniżej 20 km/h.

d2wbj2t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wbj2t
d2wbj2t
Więcej tematów