Trwa ładowanie...
d2mioxc

Podróbki za 10 mln złotych. Ukrainiec i Ormianin przyłapani na gorącym uczynku

Zegarki, perfumy, kosmetyki, ubrania i biżuterię zarekwirowali policjanci z województwa mazowieckiego. Tysiące podróbek znaleziono w pomieszczeniach gospodarczych w Wólce Kosowskiej oraz w magazynach w Grójcu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyznom grozi po 5 lat więzienia.
Mężczyznom grozi po 5 lat więzienia. (Mazowiecki Urząd Celno-Skarbowy)
d2mioxc

W powiecie piaseczyńskim mundurowi skontrolowali jedną z prywatnych posesji. W garażach znaleźli tam 11 tys. sztuk zegarków, odzieży, tekstyliów oraz obuwia.

Wartość rynkowa oszacowanego towaru wynosi blisko 6,5 mln złotych. W tej sprawie zatrzymano 40-letniego obywatela Ukrainy.

d2mioxc

Pięć dni później funkcjonariusze udali się do Grójca, gdzie również miał znajdować się magazyn z podrobionymi perfumami. Na terenie posesji zatrzymano 20-letniego obywatela Armenii.

Mężczyzna pakował do kartonów perfumy z nielegalnie naniesionymi znakami towarowymi. W tym przypadku mundurowi zabezpieczyli ponad 22 tys. flakonów perfum. Ich szacunkowa wartość wynosi ponad 3,5 mln złotych.

Zobacz też: Kaczyński broni tradycyjnej rodziny. Radosław Fogiel i Joanna Mucha komentują

Dodatkowo w trakcie przeszukania zarekwirowano dużą kwotę w gotówce - ponad 57 tysięcy złotych.

d2mioxc

A akcji rozpracowania przestępców brali udział funkcjonariusze z wołomińskiej komendy, stołecznego wydziału odzyskiwania mienia i Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego.

Zatrzymanym przedstawiono zarzuty. Grozi im do 5 lat więzienia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2mioxc

Podziel się opinią

Share

d2mioxc

d2mioxc
Więcej tematów