Trwa ładowanie...
pobicie

Pobicie w kebabie w Bytowie. Podejrzani mężczyźni usłyszeli zarzuty

Daniel K. i Mariusz G. bili pięściami, kopali, a także uderzali drewnianą pałką właściciela kebabu w Bytowie. Do pobicia Turka doszło na początku maja. Prokuratura poinformowała o postawieniu im zarzutów.

Share
Pobicie w kebabie w Bytowie. Podejrzani mężczyźni usłyszeli zarzuty
Źródło: Policja
d2zdj9u

Mężczyźni usłyszeli zarzut pobicia obywatela Turcji. 41-letniemu Danielowi K. postawiono też zarzut wielokrotnego wpływania na pokrzywdzonego w celu wywarcia na niego wpływu. Miał grozić Turkowi śmiercią oraz podpaleniem lokalu z kebabem.

Jak poinformował rzecznik prasowy prokuratury okręgowej w Słupsku Paweł Wnuk, Danielowi K. został przedstawiony też zarzut popełnienia przestępstwa znieważenia pracownicy kebabu poprzez wypowiadane wobec niej słów powszechnie uznawane za obelżywe.

Zarówno Daniel K. jak i Mariusz G. przyznali się do popełnienia zarzucanych im przestępstw.

Zobacz także: Uratował dziecko przed śmiercią. W nagrodę prezydent nagrodził go czymś bezcennym.

Sąd rejonowy w Bytowie zdecydował, że Daniel K. trafi na dwa miesiące aresztu. Natomiast wobec drugiego z napastników sąd zastosował dozór policji oraz zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym Turkiem.

Jak podała prokuratura, pobity mężczyzna doznał obrzęku i otarcia skóry prawego przedramienia oraz skóry kciuka i palca wskazującego prawej ręki. Daniel K. i Mariusz G. byli już skazani za podobne przestępstwa, dlatego za pobicie Turka będą odpowiadali w warunkach recydywy.

_**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl**_

d2zdj9u

Podziel się opinią

Share
d2zdj9u
d2zdj9u
Więcej tematów