Trwa ładowanie...

Po zamachu w Barcelonie zaginął 7-latek. Rodzina rozpaczliwie go poszukuje

Trwają poszukiwania 7-letniego chłopca, który zaginął podczas zamachu w Barcelonie. Julian przyjechał do katalońskiej stolicy razem z mamą na wakacje. Podczas ataku kobieta została poważnie ranna i obecnie przebywa w szpitalu. Do tej pory nie ustalono, co stało się z chłopcem.
Share
Chłopiec zaginął podczas ataku w Barcelonie
Chłopiec zaginął podczas ataku w BarcelonieŹródło: Facebook.com
d2xovis

Rodzina Juliana apeluje w mediach społecznościowych o przeklejanie na swoich kontach informacji ze zdjęciem zaginionego w Barcelonie chłopca.

"Julian ma siedem lat, był razem z mamą, gdy podczas ataku terrorystycznego zostali rozdzieleni" - napisał na Facebooku George Cadman, kuzyn Juliana.

d2xovis

Zamach w Barcelonie. Furgonetka wjechała w tłum. Są zabici i ranni

Jak dodaje, jego mama została odnaleziona w szpitalu. Stan kobiety jest poważny, ale stabilny.

d2xovis

Ojciec chłopca mieszkał w Australii. Dziecko prawdopodobnie wychowywało się w Wielkiej Brytanii, podaje Daily Mail. Do Barcelony mama i chłopiec przylecieli na wakacje.

Dwa powiązane ataki w stolicy Katalonii

W czwartek po południu rozpędzona furgonetka wjechała w tłum ludzi w Barcelonie. 13 osób zginęło, co najmniej 100 jest rannych. W piątek nad ranem kolejny samochód wjechał w grupę ludzi w kurorcie Cambrils.

Rannych zostało 7 osób, w tym policjant. Funkcjonariusze zabili pięciu sprawców tego ataku. Według władz Katalonii oba te zamachy są ze sobą powiązane. Tu możecie na bieżąco śledzić informacje dotyczące sytuacji w Hiszpanii.

CIA dwa miesiące temu ostrzegło hiszpańską policję, że Plac Kataloński i promenada La Rambla są na celowniku terrorystów.

d2xovis

Podziel się opinią

Share
d2xovis
d2xovis
Więcej tematów