Trwa ładowanie...
d31a5jx
kobiety

„Po prostu zagrałaś prostytutkę”. Ależ wpadka w TVP!

Nowy program TVP1 „Dzień dobry Polsko” dopiero co zadebiutował na ekranie, a w studiu już doszło do zabawnej wpadki. Podekscytowana prowadząca zapytała Vanessę Aleksander o rolę prostytutki w nowym serialu „Wojenne dziewczyny”. Problem w tym, że aktorka nie gra takiej roli w produkcji TVP, tylko w serialu „Belle Epoque” emitowanym przez TVN…
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
„Po prostu zagrałaś prostytutkę”. Ależ wpadka w TVP!
(TVP)
d31a5jx

- Vanesso, wydaję mi się, że dużej odwagi wymagała od ciebie twoja rola. Kiedy czytałam lub rozmawiałam o tobie, to wszyscy wypowiadają się enigmatycznie, że zagrałaś postać niejednoznaczną moralnie, albo postać bardzo odważną, a ty po prostu zagrałaś… prostytutkę – powiedziała prowadząca „Dzień Dobry Polsko” Katarzyna Burzyńska-Sychowicz.

W tym momencie w studiu zapanowała lekka konsternacja. Zdziwiona Vanessa Aleksander odpowiedziała, że w produkcji TVP jej bohaterka nie mogłaby pracować w „takim” zawodzie.

- Moja bohaterka jest faktycznie bardzo odważną osobą, dwufazową – zaczęła niepewnie tłumaczyć artystka. Jej odwaga i brawurowość idą w parze z ogromną wrażliwością wobec świata. Po prostu jest dobrą osobądodała Aleksander.

d31a5jx

Cały film możecie obejrzeć klikając https://dziendobrypolsko.tvp.pl/29327244/wojenne-dziewczyny-premiera-w-tvp1.

"Wojenne dziewczyny" to wzorowana na "Czasie honoru" opowieść o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych Polek. Marysia, Ewka i Irka to bardzo młode dziewczyny, które na progu swego dorosłego życia dostały od losu wojnę - jedną z najstraszliwszych, jakie nawiedziły ich kraj - czytamy na stronie TVP.

d31a5jx

Podziel się opinią

Share
d31a5jx
d31a5jx
Więcej tematów