Trwa ładowanie...
d3gb1pp

Po porannej awarii - korki w Warszawie

Po awarii na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Sikorskiego w Warszawie, do której doszło w południe, w całym mieście utworzyły się korki. Wielu mieszkańców wciąż jeszcze nie wróciło z pracy do domów. Ulice stoją - nie tylko na Mokotowie, ale w całej Warszawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Centrum Bezpieczeństwa m.st. Warszawy
Centrum Bezpieczeństwa m.st. Warszawy (PAP, Fot: Paweł Supernak)
d3gb1pp

Gorąca para spowiła warszawski Mokotów - zdjęcia

Do awarii doszło ok. południa. Na skrzyżowaniu Sobieskiego i Sikorskiego pękła rura głównej magistrali ciepłowniczej. Nad skrzyżowaniem unosiły się ogromne kłęby pary. Skrzyżowanie zostało zamknięte, a policja zorganizowała objazdy. Mimo to w ciągu dnia całego dnia przez miasto trudno było przejechać.

- Apelujemy do kierowców, aby omijali to skrzyżowanie i kierowali się na ulicę Puławską, Czerniakowską i Wilanowską - mówiła Wirtualnej Polsce Iwona Jurkiewicz z zespołu prasowego stołecznej policji. Ale również na tych ulicach samochody stały w długich sznurach.

Po południu policja stopniowo przywracała ruch. Najpierw otwarto przejazd z alei Witosa w ulicę Sobieskiego, ale tylko w kierunku Wilanowa. Potem można było skręcać z Sobieskiego w kierunku Trasy Siekierkowskiej. Na końcu odblokowano przejazd z alei Sikorskiego do alei Witosa. Objazd zamkniętego odcinka Sobieskiego wyznaczono przez ulice Beethovena i aleję Witosa.

d3gb1pp

Podziel się opinią

Share

d3gb1pp

d3gb1pp
Więcej tematów