Trwa ładowanie...
d3kkiyo
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

PiS zaprezentowało spot wyborczy kandydata na prezydenta Andrzeja Dudy

"Przyszłość ma na imię Polska!" - to tytuł spotu wyborczego kandydata PiS w wyborach prezydenckich Andrzeja Dudy. - Podstawowym obowiązkiem prezydenta Rzeczypospolitej jest dbanie o naród i o społeczeństwo - przekonuje Duda w zaprezentowanym filmie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
PiS zaprezentowało spot wyborczy kandydata na prezydenta Andrzeja Dudy
(PAP, Fot: Jakub Kamiński)
d3kkiyo

- Podstawowym obowiązkiem prezydenta Rzeczypospolitej jest dbanie o naród, jest dbanie o społeczeństwo. Jesteśmy synami naszych ojców, wnukami naszych dziadków i pradziadków. To ono odbudowali Polskę ze zgliszcz i ja mówię dzisiaj wszystkim: my też potrafimy. Przyszłość ma na imię Polska! - mówi kandydat PiS w 30-sekundowej reklamówce wyborczej.

Spot złożony jest w większości z migawek z konwencji wyborczej Andrzeja Dudy. Widać w nim także krótkie ujęcia przedstawiające harcerzy, Warszawę, krakowskie Sukiennice, Wojskowe Powązki - jest też rolnik na tle pola uprawnego, a także prezes PiS Jarosław Kaczyński.

- Piękny spot, zapraszamy wszystkich do oglądania, zapraszamy Polaków do spotkań. Przyszłość ma na imię Polska - to motto pierwszej części kampanii Andrzeja Dudy - powiedziała wiceprezes PiS Beata Szydło, szefowa sztabu wyborczego Andrzeja Dudy.

d3kkiyo

Rzecznik PiS Marcin Mastalerek zapowiedział, że spot będzie emitowany we wszystkich telewizjach, będzie go można również obejrzeć na portalach internetowych.

Kandydat PiS na prezydenta Andrzej Duda tydzień temu, podczas konwencji, która zainaugurowała jego kampanię wyborczą, zapowiedział, że jego prezydentura będzie aktywna i otwarta, nie będzie "prezydenturą obaw". Deklarował dbanie o każdą grupę społeczną. Podkreślił, że chce kontynuować działalność byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Zapowiedział również, że jednym z pierwszych projektów, które zgłosiłby do Sejmu, byłoby cofnięcie reformy emerytalnej. Mówił również m.in. o powołaniu Narodowej Rady Rozwoju przy Kancelarii Prezydenta i działaniach na rzecz odbudowy polskiego przemysłu.

Zobacz spot:

d3kkiyo

Podziel się opinią

Share

d3kkiyo

d3kkiyo
Więcej tematów