Trwa ładowanie...
Policja

Pirat drogowy w Lubaniu zdobył 26 punktów karnych

Pędził w Lubaniu (woj. dolnośląskie) 144 km/h przy ograniczeniu do 90 km/h, wyprzedzał na podwójnej ciągłej, zmuszał innych do gwałtownego hamowania. Szaleńcza jazda została przerwana dopiero przez policjantów. Kierowca został ukarany łącznie 26 punktami karnymi, mandatem w wysokości 1000 zł i będzie musiał ponownie zdawać egzamin na prawo jazdy.
Share
Policjanci zatrzymali w weekend 1581 pijanych kierowców
Policjanci zatrzymali w weekend 1581 pijanych kierowcówŹródło: WP.PL, Fot: Marcin Gadomski
d4lrp0q

Do zatrzymania pirata drogowego doszło na krajowej 30 w Lubaniu. W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze jeleniogórskiej drogówki pełnili tam służbę w ramach współpracy z Komendą Powiatową Policji w Lubaniu. Policjanci około godziny 20.20 zauważyli, jak kierujący pojazdem marki Renault Laguna jadący w kierunku Zgorzelca wyprzedzał na podwójnej ciągłej, na niebezpiecznym zakręcie, stwarzając w ten sposób zagrożenie bezpieczeństwa i zmuszając innych kierowców do gwałtownego hamowania. Ponadto na ograniczeniu prędkości do 90 km/h, kierowca miał 144 na liczniku. Po zatrzymaniu okazało się, że 27-latek nie posiadał także przy sobie dokumentów uprawniających go do kierowania.

Mężczyzna za popełnione wykroczenia został ukarany 26 punktami karnymi oraz mandatem w wysokości 1000 zł. Tłumaczył się, że trochę się spieszył. Teraz czeka go ponowny egzamin na prawo jazdy.

d4lrp0q

Podziel się opinią

Share
d4lrp0q
d4lrp0q
Więcej tematów