Trwa ładowanie...
d3h5o64

Piramidalne świadectwo naszej cywilizacji

(Inf. własna)

d3h5o64
d3h5o64

_ Totalna, obiektywna, wszechstronna rejestracja naszej cywilizacji, _ jedyny taki moment w historii naszej cywilizacji, który zjednoczy Ziemian - to cel happeningu o nazwie Projekt Piramida, który ma odbyć się w środę 20 lutego o godzinie 20.02.

Pretekstem będzie symetria daty - * 20.02.2002 20:02*. Organizatorzy chcą zjednoczyć na 60 sekund miliony ludzi na całym świecie. Każdy chętny może wykonać dowolną rejestrację 1 minuty - realizując zdjęcie, film video, nagranie dźwiękowe lub jakiekolwiek inne świadectwo tych 60 sekund. Każda rejestracja musi jednak zawierać w sobie dowód, że została dokonana właśnie w tej minucie.

Cały zebrany po happeningu materiał będzie skopiowany na nośnikach DVD, a następnie umieszczony w piramidzie, która zostanie zatopiona w oceanie. Piramida _ będzie arką informacji o nas dla przyszłej ziemskiej (pozaziemskiej?) cywilizacji_ - informują organizatorzy. Odpowiednia aparatura oraz źródło zasilania umieszczone w piramidzie umożliwią wysyłanie sygnałów radiowych.

W mailu, który przyszedł do redakcji * Wirtualnej Polski* napisano enigmatycznie, że autorem projektu jest Polak, który nie chce ujawnić swojej tożsamości. Dodano także prośbę, by do Godziny Zero nie próbować kontaktować się z autorem, a wszelkich informacji szukać na stronie internetowej. (reb)

d3h5o64
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h5o64
Więcej tematów