Trwa ładowanie...

Piotr Liroy-Marzec: do końca miesiąca projekt ustawy ws. medycznej marihuany

• Piotr Liroy-Marzec powiedział, że do końca miesiąca powinien być gotowy projekt ustawy dotyczący legalizacji medycznej [ marihuany ]( https://portal.abczdrowie.pl/uzaleznienie-od-marihuany )
• Jego zdaniem walka o całkowitą legalizację marihuany to populizm

Share
Piotr Liroy-Marzec: do końca miesiąca projekt ustawy ws. medycznej marihuany
Źródło: WP
d16ut93

Udało mi się przekonać już praktycznie wszystkie ugrupowania. Myślę, że do końca miesiąca będziemy słyszeli w mediach o projekcie ustawy dotyczącej legalizacji medycznej marihuany - powiedział w "Kontrwywiadzie RMF FM" Piotr Liroy-Marzec z Kukiz’15.

Poseł przyznał, że legalizacja medycznej marihuany, to dla niego priorytet. - To jest priorytet w tej chwili dla naszych rodziców, dziadków, dla wszystkich dookoła, dla ludzi, którzy chorują. To już nie jest kwestia światopoglądu - tłumaczył.

d16ut93

Jego zdaniem "ktoś, kto obiecuje dzisiaj pełną legalizację marihuany, jest populistą. - Ludzie nie są gotowi na tak duże ustępstwa. Aczkolwiek uważam, że nic w tym złego nie ma - zaznaczył.

Osobom, którym zależy na "rekreacyjnej" marihuanie poradził, żeby o to zawalczyły, m.in. składając petycję, czy biorąc udział w różnego rodzaju konsultacjach.

d16ut93

Podziel się opinią

Share
d16ut93
d16ut93
Więcej tematów