Trwa ładowanie...
ddevsq3
ddevsq3
Policja

Pijany kierowca bmw potrącił 5-letnią dziewczynkę i uciekł

Pijany kierowca bmw potrącił jadącą poboczem na rowerze 5-letnią dziewczynkę. Sprawca nie udzielił pomocy ofierze i oddalił się z miejsca zdarzenia. Dziewczynka z wewnętrznymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Natychmiastowa reakcja policjantów doprowadziła do ustalenia sprawcy wypadku. Kilkadziesiąt minut po zdarzeniu został on zatrzymany w swoim mieszkaniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ddevsq3

Dyżurny policji w Kępnie (woj. wielkopolskie), został telefonicznie powiadomiony o potrąceniu dziewczynki. Na miejsce został skierowany patrol dzielnicowych oraz grupa dochodzeniowo- śledcza. Policjanci ustalili, że dziecko które zostało potrącone przez kierowcę bmw - w chwili wypadku jechało poboczem drogi.

Policjanci ustalili, że kierowca wyjeżdżając sprzed sklepowego parkingu, prawdopodobnie nie zauważył jadącej rowerem dziewczynki i potrącił ją. Kiedy zorientował się co się stało, wysiadł z auta, nie udzielił pomocy i uciekł z miejsca zdarzenia porzucając pojazd. Po kilkunastu minutach przy aucie pojawił się inny mężczyzna, który wsiadł za kierownicę i odjechał.

Policjanci szybko ustalili do kogo należy bmw i kto w chwili wypadku był za kierownicą. Sprawcą potrącenia był 22-letni mieszkaniec gminy Rychtal, który po wypadku uciekł do domu, a na miejsce wysłał swojego ojca, by ten zabrał samochód.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów w miejscu zamieszkania. W wyniku przeprowadzonego badania na zawartość alkoholu w organizmie, u młodszego z nich stwierdzono ponad 1,5 promila, a u jego 48-letniego ojca blisko 2 promile.

ddevsq3

Podziel się opinią

Share

ddevsq3

ddevsq3
Więcej tematów