Trwa ładowanie...
ycipk-4cdkl4
ycipk-4cdkl4

Piesiewicz do PO i PiS: chodźcie z nami

Przewodniczący Ruchu Społecznego senator Krzysztof Piesiewicz na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia ponownie zaapelował w poniedziałek do Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości o pójście wspólnie z jego partią oraz SKL i Unią Wolności do wyborów samorządowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-4cdkl4

Senator argumentował, że jest to niezbędne dla dobra kraju.

Zdaniem gościa Polskiego Radia, tylko wystawienie wspólnej listy całej centroprawicy da gwarancję zwycięstwa nad SLD w wyborach samorządowych.

Krzysztof Piesiewicz podkreślił, że politycy Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości wyrośli z tych samych korzeni, co ci z SKL, Unii Wolności oraz Ruchu Społecznego.

ycipk-4cdkl4

Nie ma innej drogi zbudowania czytelnej, polskiej sceny politycznej - dodał gość Trójki.

Krzysztof Piesiewicz powtórzył, że tylko wspólne pójście centroprawicy do wyborów samorządowych pozwoli jej uniknąć przykrych niespodzianek.

W niedzielę wystawienie wspólnej listy Platformie Obywatelskiej oraz partii braci Kaczyńskich - obok przewodniczącego Ruchu Społecznego - zaproponowali szef Unii Wolności Władysław Frasyniuk i przywódca SKL-RNP Artur Balazs. Platforma Obywatelska jednoznacznie odmówiła udziału w takim bloku. (and)

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4cdkl4

ycipk-4cdkl4
ycipk-4cdkl4
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów