Trwa ładowanie...
d443mtk
d443mtk

Piesiewicz do PO i PiS: chodźcie z nami

Przewodniczący Ruchu Społecznego senator Krzysztof Piesiewicz na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia ponownie zaapelował w poniedziałek do Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości o pójście wspólnie z jego partią oraz SKL i Unią Wolności do wyborów samorządowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d443mtk

Senator argumentował, że jest to niezbędne dla dobra kraju.

Zdaniem gościa Polskiego Radia, tylko wystawienie wspólnej listy całej centroprawicy da gwarancję zwycięstwa nad SLD w wyborach samorządowych.

Krzysztof Piesiewicz podkreślił, że politycy Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości wyrośli z tych samych korzeni, co ci z SKL, Unii Wolności oraz Ruchu Społecznego.

d443mtk

Nie ma innej drogi zbudowania czytelnej, polskiej sceny politycznej - dodał gość Trójki.

Krzysztof Piesiewicz powtórzył, że tylko wspólne pójście centroprawicy do wyborów samorządowych pozwoli jej uniknąć przykrych niespodzianek.

W niedzielę wystawienie wspólnej listy Platformie Obywatelskiej oraz partii braci Kaczyńskich - obok przewodniczącego Ruchu Społecznego - zaproponowali szef Unii Wolności Władysław Frasyniuk i przywódca SKL-RNP Artur Balazs. Platforma Obywatelska jednoznacznie odmówiła udziału w takim bloku. (and)

d443mtk

Podziel się opinią

Share

d443mtk

d443mtk
Więcej tematów