Trwa ładowanie...
d26v7v8

Pięciu rannych w wypadku w Cieszynie; samochód uderzył w pieszych

Pięć osób, w tym 10-miesięczne dziecko, trafiło do szpitala po wypadku drogowym w Cieszynie (Śląskie). Samochód uderzył w pieszych, a następnie w przydrożny mur - poinformowali cieszyńscy policjanci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pięciu rannych w wypadku w Cieszynie; samochód uderzył w pieszych
(WP.PL, Fot: Marcin Gadomski)
d26v7v8

- Ranni zostali trzej piesi oraz dwie osoby, które znajdowały się w samochodzie. Ich życiu nic nie zagraża; są potłuczeni. Matka dziecka ma złamaną nogę - powiedział rzecznik policji w Cieszynie Rafał Domagała.

Do wypadku doszło w rejonie Mostu Wolności, na którym niegdyś mieściło się przejście graniczne. Można nim było wjechać do Polski z Czech. Zjeżdżając z przeprawy, 26-letnia kobieta skręciła w prawo i zjechała na lewy, przeciwległy, pas ruchu, uderzając w schodzących już z przejścia przechodniów: 33-letnią kobietę z niemowlęciem w wózku oraz 18-latkę. Kobiety prawidłowo przechodziły drogą - powiedział Domagała.

- Samochód po potrąceniu jechał dalej. Zatrzymał się dopiero, uderzając w mur przy drodze, w wyniku czego ranne zostały kobieta za kierownicą i jej 54-letnia matka - powiedział Domagała.

26-latka, która prowadziła auto, była trzeźwa. Nie potrafiła wyjaśnić, w jaki sposób po skręcie znalazła się na przeciwległym pasie i jak doszło do wypadku.

d26v7v8

Podziel się opinią

Share
d26v7v8
d26v7v8
Więcej tematów