Trwa ładowanie...
d2ocswu

Pięciolatka wypadła z szóstego piętra. Matka była pijana

Dziewczynka, która w poniedziałek wieczorem wypadła z szóstego piętra, doznała ciężkich obrażeń i została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Jej matka doznała szoku i również potrzebowała pomocy medyków. Kobieta podczas wypadku była pijana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pięciolatka wypadła z szóstego piętra. Matka była pijana
(Agencja Gazeta, Fot: Jakub Orzechowski)
d2ocswu

- Wracałem akurat z Żabki i usłyszałem przeraźliwy krzyk kobiety. Dziecko leżało na ziemi, oddychało. Widziałem, że jej krew z nosa leciała. Od tego jak usłyszeliśmy krzyk kobiety, to w ciągu pięciu minut przyjechało pogotowie. Matka dziewczynki od razu zbiegła na dół, mówiła, że w mieszkaniu zostawiła jeszcze 3-letnie dziecko. Kobieta wpadła w taką histerię, że nie dało się jej uspokoić – opowiedział świadek zdarzenia portalowi gorzowianin.com.

Próbowala przejść na drugi balkon

Pięciolatka spadła na trawnik i doznała ciężkich obrażeń. Po przewiezieniu do szpitala została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej i obecnie jej stan jest ciężki, ale stabilny. - Prawdopodobnie dziewczynka przechodziła z balkonu na balkon. Wtedy doszło do upadku z szóstego piętra. Póki co kontakt z matką dziecka jest utrudniony ze względu na szok – komentował Marcin Maludy i dodał, że prokuratura wyjania sprawę "dokładnie z chłodną głową". - Dlatego bardzo prosimy o powstrzymanie się internautów od hejtu w sieci - zaapelował.

Matka była pijana

Po wypadku matkę przebadano na zawartość alkoholu we krwi - miała 0,8 promila. Kobietę zatrzymano do przesłuchania. Ze wstępnych ustaleń wynika, że grozi jej zarzut dotyczący narażenia dziecka na utratę zdrowia lub życia. Ze względu na szok, którego doznała, kobietę również przewieziono do szpitala.

Źródło: "Gazeta Lubuska", gorzowianin.com

d2ocswu

Podziel się opinią

Share
d2ocswu
d2ocswu
Więcej tematów