Trwa ładowanie...
świat
Kacper Krysztofik

Pięć osób aresztowanych, 17 rannych. Wyprzedaż prosecco ofiarą trolli

Policja w Essex zatrzymała pięć osób w szamotaninie podczas... wyprzedaży jednej z popularnych sieci dyskontów. Oprócz tego, aż 17 klientów supermarketu zostało rannych. To informacje z satyrycznego portalu, który lubuje się w produkowaniu humorystycznych "fake newsów"

Share
Pięć osób aresztowanych, 17 rannych. Wyprzedaż prosecco ofiarą trolli
Źródło: East News
d4ea88h

Promocyjne prosecco w sieci dyskontów Lidl było sprzedawane w 6-butelkowych zestawach, w cenie £20 każdy. Dawało to niemalże 40-procentowy upust ceny na butelce. Nic dziwnego, że cały promocyjny asortyment alkoholu rozszedł się w ok. pięć minut.

Takiej okazji nie mógł przepuścić satyryczny portal Southend News Network, odpowiednik polskiego AszDziennika. Jego redaktorzy przygotowali informację, która była tak prawdopodobna, że wiele osób uznało ją za prawdziwą. W tym polskie media, które przyzwyczajone są już do ekscesów związanych z wielkimi promocjami w supermarketach. Warto sobie przypomnieć walki o urządzenia wielofunkcyjne do kuchni, czy oblężenie marketów wyprzedających cukier.

Szczęśliwie policja w Essex nie musiała nikogo zatrzymywać i żaden z klientów angielskiego lidla nie doznał uszczerbku na zdrowiu.

Jak w każdej bajce, także w tej historii musiało się pojawić ziarno prawdy - prosecco w promocji rozeszło się na pniu.

d4ea88h

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ea88h
d4ea88h
Więcej tematów