Trwa ładowanie...
d34ykfo
Pędził ponad 200 km/h. Nie zauważył radiowozu

Pędził ponad 200 km/h. Nie zauważył radiowozu

Rekordzista zatrzymany w czasie tej akcji lubuskiej policji, rozpędził się mercedesem do ponad 200 km/h i tłumaczył, że się po prostu spieszy. Funkcjonariusze drogówki wydali wojnę piratom na drodze ekspresowej nr 3 koło Gorzowa Wielkopolskiego. W zaledwie kilka godzin zatrzymali 20 kierowców, którzy ryzykowali, jadąc ze zbyt dużą prędkością.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d34ykfo

- 49-letni mieszkaniec Szczecina, który spieszył się najbardziej, za jazdę z prędkością ponad 200 km/h otrzymał mandat w wysokości 500 zł oraz 10 punktów karnych - mówi Wirtualnej Polsce sierż. Grzegorz Jaroszewicz z lubuskiej policji.

Tylko nieznacznie wolniej jechali "trójką" 39-letni kierowca maserati z Poznania oraz prowadząca skodę 35-latka z Pomorza. Oni również zapłacili po 500 zł mandatu, a na ich konta powędrowało po 10 punktów karnych.

Policjanci podkreślają, że na drogach panują już zimowe warunki: miejscami jest ślisko, a widoczność ograniczają mgły. - Przy prędkościach dochodzących do 200 km/h o tragedię nietrudno - ostrzega sierż. Jaroszewicz.

d34ykfo

Podziel się opinią

Share
d34ykfo
d34ykfo
Więcej tematów