ycipk-4byccn
ycipk-4byccn
afera

Pawlak: nie z każdym można robić interesy

Wicepremier Waldemar Pawlak uważa, że najważniejsze w aferze stoczniowej jest wyjaśnienie sprawy osoby, z którego konta wpłacono wadium na polskie stocznie. - Nie z każdym można robić interesy - powiedział. Według mediów, było to konto Abdula Rahmana el Assira, libańskiego handlarza bronią.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-4byccn

Waldemar Pawlak, który był gościem Programu Pierwszego Polskiego Radia, powiedział, że w tej sprawie powinny były zadziałać służby specjalne. Wicepremier powiedział, że w takich sytuacjach nie z każdym można robić interesy, a czasem należy zaryzykować straty, by uniknąć takich tajemniczych powiązań.

Wicepremier jest zdania, że zarówno w aferze hazardowej, jak i stoczniowej, zadziałały mechanizmy państwowe. Jak podkreślił, obie sprawy pokazują, że pojedyncze osoby nie mogą bezpośrednio wpływać na kształt prawa. W przypadku afery stoczniowej urzędnicy otrzymali odpowiedź, że nie można przesunąć przetargu. - Z kolei wykrycie afery hazardowej przez CBA pokazuje, że zadziałały mechanizmy kontrolne - przekonywał gość "Sygnałów Dnia".

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4byccn

ycipk-4byccn
ycipk-4byccn