Trwa ładowanie...
d3arf9s

Pawła Kukiza prześladuje na wakacjach polityka. Wrzucił zabawne zdjęcie. Ale jego komentarze są jeszcze lepsze

Paweł Kukiz nie pierwszy raz chwali się swoimi wakacjami. Pływa jachtem na Mazurach. Tym razem opublikował jednak zdjęcie z wymownym komentarzem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(East News)
d3arf9s

Lider Kukiz'15 napisał na swoim profilu na Facebooku, że nawet na wakacjach prześladuje go polityka.

"Niestety, nawet na wakacjach prześladują mnie polityczne skojarzenia... Na załączonej fotce - trójpodział władzy..." - takim podpisem opatrzył zdjęcie trzech kaczek.

Chodzi oczywiście o nawiązanie do nazwiska prezesa i komentarze, że po reformie sądownictwa, jakiej chce PiS, w jego rękach będzie spoczywać cała władza.

d3arf9s

Wcześniej też już wrzucał podobne komentarze:

Wakacje Kukiza

Zdjęcie kaczek to nie pierwszy wpis Kukiza z urlopu. Widać, że chętnie relacjonuje swój wyjazd internautom.

"Giżycko. W oczekiwaniu na otwarcie zwodzonego mostu i wpłynięcie na jezioro Niegocin" - napisał w kolejnym poście.

Wcześniej błysnął humorem, publikując zdjęcie jachtu, który nazywa się "Fantazja Prezesa". Internauci byli zachwyceni.

"Mieli plan... Osaczyć i zatopić"

Kukiz cały czas śledzi sytuacje w polityce.

"W nocy do portu wpłynęła Beata. Uciekamy do Giżycka. Kanałami, bo krążą słuchy, że Nowoczesna Platforma rzuca desantem Budkę do Mikołajek.
P.S.
Wskazujecie na napis "EVO", którego nie zauważyłem! DZIĘKI! Nie premiera Beata a premiera Ewa (Kopacz)! Prawdopodobnie mieli plan, by wraz z Budką wziąć nas w kleszcze. Osaczyć i zatopić. Niedoczekanie! Przebijamy się właśnie przez Jezioro Szymona i płyniemy dalej mimo przeważających sił wroga" - napisał w innym poście.

I oczywiście także wrzucił zdjęcie:

"Nadęty Budka"

"Uciekając przed premierą Ewą i fantazjami Prezesa zmuszeni byliśmy ukryć się w trzcinach przed szkwałem (wywołanym prawdopodobnie wiatrami nadętego Budki, który znad morza-gdzie indoktrynował Polaków -poprzez Mazury przemieszcza się w kierunku Warszawy)" - relacjonuje dalej swój rejs Kukiz.

W komentarzach Kukiz pisze między innymi: "Polska jest prześliczna i najkochańsza na świecie! Kiedy już Naród zrozumie, że Ona jest Ich a nie Kaczora czy Donalda to będziemy potęgą".

d3arf9s

Podziel się opinią

Share

d3arf9s

d3arf9s
Więcej tematów