Trwa ładowanie...
d3hh4ob
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Paweł Kukiz i Janusz Korwin-Mikke nie stworzą wspólnej listy wyborczej

Przedstawiciele ugrupowania Pawła Kukiza oświadczyli, że nie chcą zawierać porozumienia z partią KORWiN - informuje "Polska The Times", powołując się na słowa rzecznika prasowego partii KORWiN.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Kukiz
Paweł Kukiz (WP, Fot: Łukasz Szełemej)
d3hh4ob

Przedstawiciele Pawła Kukiza uznali, że nie chcą zawierać porozumienia z partią Janusza Korwin-Mikkego. Oznacza to, że te formacje nie wystartują wspólnie w jesiennych wyborach parlamentarnych.

Z najnowszego sondażu CBOS, opublikowanego w czwartek, wynika, że ruch Pawła Kukiza może liczyć na 19 proc. głosów w wyborach parlamentarnych (o 5 punktów proc. więcej niż na przełomie maja i czerwca oraz aż o 15 punktów proc. więcej niż w badaniu majowym).

Ugrupowanie Janusza Korwin-Mikkego KORWiN cieszy się poparciem poniżej progu wyborczego. Zagłosowałoby na nie 2 proc. ankietowanych. Partia Korwin-Mikkego straciła 3 punkty proc. w porównaniu z majem.

d3hh4ob

Podziel się opinią

Share

d3hh4ob

d3hh4ob
Więcej tematów