Trwa ładowanie...

Paweł Królikowski we wspomnieniach najbliższych. Minął rok od śmierci aktora

Paweł Królikowski zmarł po długiej chorobie dokładnie rok temu, 27 lutego 2020 roku. Rocznicę śmierci aktora we wzruszający sposób uczcił jego młodszy brat Rafał oraz żona, którzy opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcia.
Share
Rocznica śmierci Pawła Królikowskiego.
Rocznica śmierci Pawła Królikowskiego.Źródło: East News
daqbzt4

Paweł Królikowski kilka lat zmagał się z tętniakiem mózgu. Choroba pojawiła się u niego niespodziewanie. W 2015 roku przeszedł pierwszą operację. Kolejnemu zabiegowi neurochirurgicznemu aktor poddał się w 2019 roku. Zmarł w szpitalu 27 lutego 2020 roku.

Rafał Królikowski wspomina brata

Rafał Królikowski uczcił pierwszą rocznicę śmierci swojego brata za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktor opublikował archiwalne, czarno-białe zdjęcie z czasów dzieciństwa. Fotografia, na której widać braci Królikowskich, podpisana została "Minął już rok bez Ciebie. Tęsknię ...". Pod postem pojawiły się też słowa wsparcia od fanów.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła pierwszą rocznicę śmierci męża

W pierwszą rocznicę śmierci Pawła Królikowskiego także jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała zdjęcie w InstaStories. Widać na nim tlącą się świecę a słowa, którymi opatrzyła fotografię wzruszają. "Do drzwi pamięci mojej ciągle stukam" dodała też dwa emotikony serca - czerwone oraz czarne.

daqbzt4

Rewolucja w branży funeralnej. Nietypowy zakład pogrzebowy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie ukrywa, że często rozmawia ze zmarłym mężem. To jest jej sposób na radzenie sobie z żałobą. Śmierć aktora pozostawiła również wyrwę w sercu młodszego brata, Rafała. Rok temu Pawła Królikowskiego pożegnały tłumy znanych znajomych i oczywiście najbliżsi: ukochana żona i piątka dzieci oraz brat.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

daqbzt4

Podziel się opinią

Share
daqbzt4
daqbzt4
Więcej tematów